Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyśliłem jaką drogą chciałbym podążać i postanowiłem sobie, że będą to studia - kierunek Podyplomówki z zarządzania. Którą z opolskich uczelni polecacie? Jeszcze nie zagłębiałem się w ofertach poszczególnych uczelni bo myślę, żeby jak najlepiej zdać maturę ale powoli zaczynam się nad tym zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny moim zdaniem wybrałeś kierunek, bo jest bardzo elastyczny i nie zmusza do pracy tylko w jednej dziedzinie :) 

W Opolu poleca się Uniwersytet Opolski Wydział Ekonomiczny. Studentów studia z zarządzania kusi między innymi umowami zagranicznymi, dzięki którym istnieje możliwość wymiany. Kraje, które mają podpisane umowy to: Turcja, Niemcy, Litwa, Hiszpania, Słowacja i Czechy. Warto zaznajomić się z ofertą tej uczelni, bo daje całkiem duże możliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracy po zarządzaniu dzisiaj nie znajdziesz niestety...

Studid, zastanawiające mozesz wymienić kierunki po których znajdziesz pracę? Nawet po medycynie nie znajdziesz pracy, jeśli nie bedziesz studiować dalej, tak samo po prawej, jeśli nie zrobisz aplikacji. Dokładnie tak samo jest z każdym innym kierunkiem, w tej chwili trzeba się dopasować do rynku pracy i zrobić coś więcej niż same studia. Warto studiować Podyplomówki z zarządzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że to bardzo fajny kierunek, który daje wiele możliwości, poza tym zawsze się wybiera jakąś specjalność, która nas specjalizuje w danej dziedzinie studia z zarządzania

Tutaj możesz poczytać o tym kierunku http://opole.studia.net/zarzadzanie i znajdziesz tam też uczelnie, które go prowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że po każdym kierunku ciężko z pracą jak się nie ma na to pomysłu!!!!

Na pewnym etapie je skończysz gdy już napiszesz pracę magisterską i wtedy będziesz się zastanawiać w jakim dokładnie kierunku chcesz pójść!

Czy teraz warto nad tym tyle myśleć? Przecież co roku są inne trendy i inne zapotrzebowania.

Skup się na razie na tym co chcesz robić:) Napisz chociażby prace licencjacką i jeśli faktycznie ten kierunek ciebie określa- wszedzie bedzie Ci dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłem jaką drogą chciałbym podążać i postanowiłem sobie, że będą to studia - kierunek zarządzanie. Którą z opolskich uczelni polecacie? Jeszcze nie zagłębiałem się w ofertach poszczególnych uczelni bo myślę, żeby jak najlepiej zdać maturę ale powoli zaczynam się nad tym zastanawiać.

 

Najważniejsze to podjąć decyzję o jednym kierunku i mu się poświęcić maksymalnie. Ok, ważne jest też wybranie odpowiedniej uczelni, ale z tym przecież nie będzie kłopotu, prawda? Chcesz studiować Podyplomówki z zarządzania w Opolu? Super! Zapraszamy do WSB!

 

Wyższe Szkoły Bankowości to grupa szkół wyższych zlokalizowanych w aż 10 miastach w Polsce: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, poznan.studia.net, Szczecinie, Toruniu, oraz Wrocławiu. 
 
W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II stopnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.