Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Są kierunki, jak grafik komputerowy, jednak w dużej mierze prowadzone przez uczelnie prywatne.  Nie wiem też czy Tobie na pewno chodzi o grafikę a nie po prostu projektowanie stron, czyli studia bardziej informatyczne.  Grafik, jako taki musi umieć rysować.  To jest dla Ciebie bardzo ważny artykuł: https://studia.pl/zawod-grafik-komputerowy/
    • Witam, jestem w drugiej klasie technikum na kierunku grafika i poligrafia cyfrowa i od dłuższego czasu zastanawiam się nad studiami. Mam zamiar pójść na uczelnię publiczną na kierunek związany z grafiką komputerową, jednak wszędzie wymagany jest egzamin z rysunku, gdzie nie mam na tyle dużych umiejętności plastycznych, aby go zdać. Również na tych uczelniach są zajęcia typowo artystyczne z rysunku itp, co nie bardzo mnie przekonuje, ponieważ chciałabym iść na studia ściśle związane z samym projektowaniem cyfrowym, dlatego ASP odpadają. Czy są jakieś uczelnie (podkreślam niepłatne), gdzie taki egzamin nie jest wymagany przy rekrutacji? Myślałam ewentualnie nad jakimś kierunkiem z zakresu informatyki, ponieważ można to w jakiś sposób powiązać z grafiką, np. przy tworzeniu aplikacji albo stron internetowych. Wtedy musiałabym na własną rękę przygotować się do matury z informatyki. 
    • Krucjata admina wobec Perspektyw jest urocza. Ludzie nawet z Kaczyńskim tak nie wojują.    Ale tak ogólnie to te uczelnie są na podobnym poziomie. A czy do czegoś Ci się przydarzą finanse, to już zależy od tego, co chcesz w życiu robić, ale elitarna to tam jest głównie cena. ;) 
    • Aby było zabawniej język angielski nawet nie jest podpięty pod żaden program studiów...
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.