Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję formatowanie prac naukowych zgodnie z wymogami Państwa uczelni.

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z edytorem Word.

Jeśli Chcesz aby Twoja praca spełniała wszystkie formalne zalecenia uczelni to Zadzwoń lub Napisz.

Wspólnie ustalimy zakres prac oraz korzystne warunki realizacji.

Praca z tekstem nie jest dla mnie wyłącznie dodatkowym zajęciem to także moja profesja.

Zapraszam Dariusz

form_forum.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 12.10.2022 o 08:59, Dario napisał:

Oferuję formatowanie prac naukowych zgodnie z wymogami Państwa uczelni.

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z edytorem Word.

Jeśli Chcesz aby Twoja praca spełniała wszystkie formalne zalecenia uczelni to Zadzwoń lub Napisz.

Wspólnie ustalimy zakres prac oraz korzystne warunki realizacji.

Praca z tekstem nie jest dla mnie wyłącznie dodatkowym zajęciem to także moja profesja.

Zapraszam Dariusz

Polecam !!!

Super współpraca i pełen profesjonalizm :)

form_forum.png

Polecam !!!

Bardzo miła i profesjonalna obsługa :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Darku, Serdecznie dziękuję za pomoc przy formatowaniu mojej pracy.

Współpraca z Panem to czysta przyjemność - zdecydowanie polecam wszystkim skorzystanie z Pana usług :-)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję za opinię, cieszę się, że mogłem pomóc :-)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Darek "uratował" mój termin na złożenie pracy, który był bardzo krótki :-)

Dzięki za pomoc - polecam współpracę pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Pawle dziękuję i polecam się na przyszłość :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Andreo
      Jeżeli piszesz swoją pracę licencjacką, dyplomową czy magisterską i masz problem z ustawieniem marginesów, akapitów, interlinii, nagłówków, spisów treści, tabel itd. to już możesz się tym nie przejmować.
      Zapraszam Cię na stronę formatowaniepracy.pl 
      Wyślij swoją pracę lub jej część, załącz wytyczne edytorskie uczelni na której studiujesz a my zajmiemy się resztą. 
      Możesz także zamówić wydruk i oprawę. Gotową pracę dostarczymy kurierem.
      Mamy ponad 20 letnie doświadczenie, za sobą wiele sformatowanych prac i zadowolonych klientów.

• Przez endriu
      Cześć!
      Oferuję profesjonalne formatowanie prac dyplomowych. Zajmuję się tym już od dłuższego czasu, współpracuję z bodajże największą firmą w Polsce świadczącą m.in. tego typu usługi. Jeśli samodzielne ostylowanie pracy sprawia Ci problemy, strony się przesuwają, numeracja szwankuje, a spisy (treści, rysunków czy tabel) nie chcą się tworzyć automatycznie – napisz do mnie, pomogę! Wystarczy, że prześlesz mi swoją pracę oraz wymagania stawiane przez uczelnię.

Zakres usługi to m.in.:
      zapoznanie się z wytycznymi uczelni (jeśli mi je prześlesz), ustawienie marginesów, ostylowanie całej pracy (właściwe wartości wcięć oraz odstępów akapitowych, interlinia, justowanie itp.), dostosowanie strony tytułowej do uczelnianego wzoru, stworzenie automatycznego spisu treści, byś mógł/mogła później zaktualizować go, wykonując zaledwie kilka kliknięć, stworzenie automatycznych spisów rysunków, wykresów i tabel, ponumerowanie stron (w tym usunięcie numerów ze stron, na których nie powinno ich być, np. strony tytułowej czy zawierającej oświadczenie), ponumerowanie i właściwe sformatowanie wszystkich elementów pozatekstowych (tabel, rycin), usunięcie popularnych błędów składu – wdów, sierot, bękartów i szewców, sformatowanie przypisów, dostosowanie pracy do druku dwustronnego, jeśli uczelnia takiego wymaga, poprawienie oczywistych błędów edytorskich (pousuwam podwójne spacje oraz odstępy przed znakami interpunkcyjnymi, zadbam o to, by zastosowane przez Ciebie kreski – łączniki i półpauzy – były użyte we właściwy sposób).  
      Jeśli praca nie będzie już wymagała Twojej ingerencji, przerobię ją na plik PDF, by nic się nie poprzestawiało.
      Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://zyszczak.pl/formatowanie-prac-dyplomowych/,
      a także bezpośrednio pod którymś z maili:
      paulina@zyszczak.pl andrzej@zyszczak.pl Zapraszam do kontaktu!
    • Przez bluesinthenight
      Pomagam w przygotowaniu prac magisterskich, licencjackich i podyplomowych.

Korekty formatowania, stylistyczne, merytoryczne

Mam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów a także w profesjonalnej korekcie.

Znam się na tworzeniu analiz, dyskusji wyników, profesjonalnej metodologii.

Zakres kierunków:

•             Prawo

•             Zarządzanie

•             Bankowość

•             Marketing

•             Ekonomia

•             Finanse i Rachunkowość

•             Administracja

•             Bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne

•             Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

•             Turystyka i Hotelarstwo

•             Reklama

•             Politologia

•             Logistyka

•             Pedagogika

•             Public relations

•             Socjologia

•             Psychologia

•             Zarządzanie zasobami ludzkimi

•             Dziennikarstwo

•             Europeistyka

Dodatkowo również kierunki na studiach podyplomowych

Czekam na kontakt i zapytania

doradcamgr@gmail.com

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Pracodawca nie patrzy czy skończyłeś studia na uczelni prywatnej czy publicznej. Może warto skończyć tą ekonomię, a na mgr iść na studia "Analiza danych - Big Data"? Dodatkowo UŁ oferuje kierunek " Informatyka ekonomiczna". Studia na WSB o którym napisałeś ładnie brzmią, tak marketingowo, ale czy wynika z nich coś konkretnego? Jak już się przenieść to na typową Informatykę, a nie jakąś "w biznesie".  Dodatkowo uważam, że szkoda marnować czasu na studia stacjonarne, pracodawca patrzy przede wszystkim na doświadczenie i umiejętności. Studia to tylko papierek, więc na dobrą sprawę możesz teraz skończyć cokolwiek, a potem iść na coś konkretnego, jeśli już będzie wiadomo co się przyda. Ps. Ekonomistów jest pełno, nie jest to dobrze opłacalny zawód. Zdolny informatyk zawsze znajdzie pracę. 
    • Dokładnie, najwyższy wynik jest brany pod uwagę, resztą nie ma co się przemować. __________________________________
    • Witam, jestem na pierwszym semestrze, pierwszego roku ekonomii na UMK w Toruniu.  Bardzo lubię ekonomię, jednak też dużą pasję przejawiam do informatyki. Niestety z powodu ,tego że cała moja klasa w liceum się zadeklarowała, że nie będzie pisać rozszerzenia z informatyki, nie zdawałem rozszerzenia z infy na maturze, ponieważ nasz nauczyciel totalnie olał sprawę skoro nikt nie chciał rozszerzenia i nas nie uczył. Mam duży dylemat czy zostać na ekonomii na UMK czy przenieść się na informatykę w biznesie na specjalności inżynier systemów bazodanowych i hurtowni danych. Nauka na wsb zaczyna się od marca więc wsm idealnie. Dostałem się na marzec na wsb. Dodam że jedno i drugie studia to studia stacjonarne. Jestem umysłem ścisłym dodam. Też mi zależy, żeby dużo w przyszłości zarabiać, bo jeżeli chodzi o zainteresowanie to i ten i ten kierunek podobnie. Mogę wysłać plan lekcji, jeżeli ktoś chciałby więcej informacji .     Wydaję mi się, że większe pieniądze są po informatyce. Np. inżynier danych( data engineer) to jedna z moich prac marzeń a wsb na to pozwala, a zarobki to średnio 20k netto. Inżynier z informatyki w biznesie na specjalności inżynier systemów bazodanowych i hurtowni danych. Magister z informatyki w biznesie na specjalności data mining i podyplomowka z inżynierii danych. Po drodze certyfikat Microsoft i C1 z angielskiego. Ale jest to uczelnia prywatna, więc tego się trochę boję. Oczywiście współpracuje ona z wieloma firmami it ale nadal. Oczywiście dużo uczylbym się poza uczelnią, bo wiadomo że informatyki nie da się nauczyć tylko na uczelni.          Z drugiej strony po ekonomii są mniejsza zarobki, ale UMK to świetna uczelnia PUBLICZNA, normalnie po ekonomii się zarabia poniżej 10k, ale jakbym wybrał specjalność analityka gospodarcza i pouczył się programu R samodzielnie i kupił jakieś kursy e trapez na temat ekonometrii, to może w Warszawie bym dostał pracę jako analityk ekonomiczny/ makroekonomiczny i bym mógł zarobić około 15-20k.     Co sądzicie o tych kierunkach na tych uczelniach. Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi i poświęcony mi czas.
    • @mateuszperon00@gmail.com, możesz zostać skreślony jeszcze w pierwszym miesięcu nauki z tytułu niepodjęcia studiów. Regulaminy różnie do tego podchodzą. Tylko co po legitce, jeżeli studencka jest ważna tylko semestr?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.