Skocz do zawartości
Kllaudia

Promocje w Warszawie (co, gdzie, kiedy, za ile)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Nie była jeszcze poruszana kwestia promocji, okazji, zniżki itd. 

Myślę że to fajny pomysł, by każdy kto natknie się na jakieś promocje, podzielił się informacją. :P Jak każdy wie student jest to biedny człowiek :D więc każdy zaoszczędzony grosz się przyda. Lepiej wydać zaoszczędzona kase na coś innego, na co zbieramy juz od dawana.  

Dlatego wychodzę z taką inicjatywą. :)

Często widzimy reklamy, czytamy gazetki i może własnie coś się rzuci w oczy co może się przydać innym, może własnie tego szukają a Ty pomożesz im to kupić za niższą cenę. 

Może ktoś ma blisko jakiś sklep lub galerie Handlową i są w niej promocje lub rabaty.Wtedy może podzielić się z innymi uczestnikami tego forum. Być może nie każdy zwraca na takie szczegóły uwagę i idąc do sklepu kupuję to co jest mu potrzebne i wychodzi. Jednak po przez taką akcje może studenci zaczną patrzeć to co się dzieje do okoła i co można zyskać.

Zachęcam do komentowania i wpisywania:

-co

-gdzie

-za ile

-od kiedy do kiedy

Razem wspólnymi siłami przetrwamy czas studencki :D

pierwsza super okazja z mojej strony to pierogi z biedronki 5,90 za kilogram :D polecam . Pozdrawiam i zapraszam do udziału w zabawie . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłam ciekawą informację o promocji w Prywatnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych w Warszawie dla osób zainteresowanych studiowaniem kosmetologii: http://www.studia.net/uczelnie-studia?idf=5873&p=&n=prywatna-wyzsza-szkola-nauk-spolecznych-komputerowych-i-medycznych-w-warszawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co patrzeć konkretnie w Wwa nie lepiej skorzystać z internetowego sposobu ? Sam korzystam z : www.chatterbox.pl jest to szybka oraz skuteczna metoda, dzięki której możemy się uczyć o pasującej nam porze, z pasującą nam osobą. To super sprawa, polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz się zaczeły promki w sklepach więc trzeba biec na jakieś wyprzedaże :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wyprzedaże to sporo informacji znajdziesz salesandshopping.pl. Promocje, kupony rabatowe, noce zakupów – informują absolutnie o wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KieMooN
      Tak. Wiem, że takich tematów jest milion lecz nie byłbym sobą gdybym nie zadał pytania po swojemu!
      A więc tak. Matura poszła słabo. Jedynie gdzie publicznie mam jakieś szansę dostać się na publiczne to SGGW *powtarzam są szanse*. 
      Zakładałem taki scenariusz, dlatego myślałem również o studiach prywatnych. PJATK, WIT, WWSI itp.  A może coś innego?
      Chciałbym, żeby uczelnia nakreśliła mi odpowiedni kierunek nauki, liczę się z tym, że poziom raczej wszędzie jest wysoki (?)
      Czy są tu takie osoby, które rzetelnie mogą napisać coś co mnie nakłoni do wyboru jednych z tych uczelni? Tak, patrzyłem koszta.
      Również, jeśli są tu studenci/absolwenci to też proszę o opinie nt. tychże uczelni.

• Przez Kinga_
      Cześć! Od października zamierzam zacząć studia w Warszawie (kierunek zarządzanie). Biorę pod uwagę 4 uczelnie prywatne: WSB (Wyższa Szkoła Bankowa), UTH (Uczelnia Techniczno-Handlowa), WSM (Wyższa Szkoła Menedżerska) oraz WSZ-SW (Warszawska Szkoła Zarządzania). Jak wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale może macie swoje własne na temat tych szkół lub znacie kogoś, kto tam studiuje. Proszę Was o doradzenie mi, którą z nich wybrać. Może wtedy będzie mi trochę łatwiej podjąć decyzję. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. 
    • Przez Zabawski
      Witam,
      Proszę doświadczone osoby o poradę. Mam zamiar studiować w Warszawie, interesuje mnie prawo stacjonarne na Uniwersytecie Warszawskim, oraz kierunek zwany "Prawo i Finanse" na Akademii Leona Koźmińskiego, który zakłada studiowanie dwóch kierunków na raz, prawa (5 lat magisterskie) oraz finansów i rachunkowości (3 lata licencjat). 

Moje pytanie brzmi następująco. Kto ma przewagę w znalezieniu zatrudnienia w korporacji, Mgr Prawa z UW, czy Mgr Prawa, oraz lic. Finansów i Rachunkowości z ALK (prestiżowej, ale prywatnej uczelni), biorąc pod uwagę że istnieje pośród pracodawców przeświadczenie że absolwenci uczelni publicznych są cenniejsi od tych którzy "kupili papierek" i spotkałem się z opiniami że pracodawcy nie patrzą nawet dalej na CV chwalące się ukończeniem uczelni prywatnej, i taka aplikacja idzie prosto do kosza, z drugiej strony to wciąż dyplomy z dwóch kierunków.

Kolejne pytanie, podobne do powyższego. Jak taka sytuacja ma się w poszukiwaniu zatrudnienia w kancelariach radcowskich, lub notarialnych jako radca, lub notariusz.

• Przez pat12677
      Przedstawiam wam stronę gdzie w łatwy i przejrzysty sposób pokazana została praktycznie cała oferta finansowa Banków w Polsce i inne oferty pozabankowe. Można tam bez trudu znaleźć to czego szukacie. Od kont osobistych i firmowych, przez lokaty i kredyty, aż po oferty multimedialne i motoryzacyjne. Wszystko to na  jednej stronie gdzie w szybki sposób porównasz szukane oferty i przejdziesz bezpośrednio na stronę usługodawcy. Korzystanie ze strony jest w pełni darmowe i bezpieczne. Polecam!
      https://bankoweoferty.ebrokerpartner.pl/#/ 
    • Przez Krzysztof12345
      Witam. Stoję przed wyborem następujących kierunków studiów: dowodzenie, nawigacja oraz logistyka. Dostałem się na dowodzenie na Akademię Sztuki Wojennej, lecz rekrutacja na Akademię Morską w Szczecinie została przedłużona. W przyszłości wiążę swoją przyszłość z wojskiem (piechota lub marynarka), lecz warto by było mieć jakieś zabezpieczenie w postaci chodliwego kierunku. Który kierunek pozwoli mi aplikować bez problemu na studium oficerskie lub uzyskać pracę w armii? Co do logistyki/nawigacji interesuje mnie kwestia poziomu trudności. Z przedmiotami ścisłymi radzę sobie jako tako, ale nie uczyłem się przez 3 lata fizyki i jej się obawiam. Proszę o pomoc i z góry dziękuje za normalne odpowiedzi. Każdy z kierunków wyżej wymienionych mnie interesuje tak dla jasności. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W Gdyni jest fajna uczelnia Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, tam jest Prawo na dość dobrym poziomie, a łatwiej się dostać. 
    • Mam pytanie odnośnie rekrutacji na prawo. Gdzie najłatwiej się dostać jeżeli chodzi  o większe miasta. Najbardziej interesuje mnie Łodz, kraków ,warszawa, ale uwzględniam też inne miasta.Mam w tym roku mature i mimo,że spędzam dużo czasu na naukę. obawiam się ,że może powinąć mi się noga i liczba punktów   zbraknie do studiowania w wymarzonym mieście,  Z góry dzieki!
    • a przeglądałeś zasady rekrutacji z tego roku? Nowe zasady rekrutacji przeważnie są podawane w styczniu. 
    • Cześć, próbowałem jakaś zrozumiec ale w rezultacie nie za bardzo mi to wyszło, chodzi mi o punkty na AGH. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć czy przy rekrutacji jest uwzgledniany język? Czy jest on wgl pomijany? A jak jest z matematyką?( mówię o niej bo to ku niej się skłaniam na maturze). Brany jest pod uwagę tylko wynik z rozszerzonej, czy z podstawowej też? Jest wgl ktoś w stanie mi powiedzieć jak działa ten przelicznik? (rozmawiałem z kilkoma osobami ale nie do końca wiedzą, i nie chodzi mi o wysłanie linku tylko o wytłumaczenie)
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.