Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za 2 dni bronię mojej pracy dyplomowej.

Trochę się denerwuje, ponieważ w komisji jest mój poprzedni promotor.

Chciałabym wiedzieć czy wystarczy odpowiedzieć dobrze na pytania dotyczące pracy dyplomowej aby zaliczyć egzamin dyplomowy na 4 ?

Sama dostałam termin obrony na 6 dni przed obroną.

Czy po prostu zaliczą mi obronę tak czy siak?

Dodam, że pracę pisałam sama.

Sama praca została oceniona na 4 zarówno przez recenzenta jak i mojego aktualnego promotora.

Edytowane przez Selena24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Selena24
      Zostałam skreślona z listy studentów z powodu braku obrony pracy dyplomowej.
      W dniu kiedy się o tym dowiedziałam czyli w niedzielę 11 października 2021 wysłałam projekt będący drugim warunkiem zaliczenia przedmiotu.
      Zatem powinnam lada dzień otrzymać zaliczenie z tego przedmiotu
      Co do złożenia pracy dyplomowej to złożyłam ją już ponad miesiąc temu czyli 3 września ( formalnie 6 września)
      Sama praca została oceniona przez dwie osoby- promotora i recenzenta w dniach 14-15 września na ocenę 4.0
      Praca dyplomowa przeszła przez wszystkie możliwe etapy:
      Dodanie studentów pracy dyplomowej Dodanie recenzentów pracy dyplomowej Zgoda na umieszczenie pracy w repozytorium Określenie liczby dyplomów Zakres badań naukowych Akceptacja pracy przez promotora Dostarczenie pracy do biblioteki Dostarczenie pracy do dziekanatu Sprawdzenie pracy w systemie antyplagiatowym( współczynnik wyniósł 3 %) Jedynym etapem, przez który nie przeszła moja praca to Decyzja promotora o dopuszczeniu do obrony.
      Najprawdpodobniej było spowodowanie brakiem absolutorium.
      Brak absolutorium wynika z ówczesnego braku zaliczenia tego przedmiotu.
      Sam przedmiot był prowadzony jako pięciodniowy zjazd od 7 do 11 września
      W piątym dniu zjazdu był egzamin.
      Nie zaliczyłam go za pierwszym razem, jednak w terminie poprawkowym czyli 25 września zaliczyłam go na ocenę 3
      Z terminem zaliczenia egzaminu to  jest jeszcze pół biedy w porównaniu z projektem.
      Ze względu na to, że nie udało mi się zaliczyć tego przedmiotu w zeszłym roku próbowałam przyspieszyć termin zaliczenia przedmiotu.
      Najławiejszym sposobem było wcześniejsze zaliczenie przedmiotu.
      Jednak w tym przypadku z brakiem współpracy od strony prowadzącego. Musiałam kilka razy zmienić tego projekt( projekt obejmował zaprojektowane i narysowanie wybranego przez siebie systemu). Ciągnie się do to dzisiaj- jeszcze w zeszłym tygodniu musiałam poprawić projekt i go wysłać do końca tygodniu.
      Obecnie mam 3.0 z egzaminu( niewpisane do systemu) i czekam na ocenę z projektu(teoretycznie mam dostać ocenę najpóźniej w środę).
      Z wyżej wymienionych powodów nie mogłam obronić pracy dyplomowej w przewidywanym terminie i z tego powodu zostałam skreślona z listy studentów.
      Dopóki nie dostanę ocen z przedmiotu nie mogę być wpisana ponownie na listę studentów i uzyskać absolutorium , aby móc podejść do obrony pracy.
      Zastanawiam się co mogę zrobić oprócz czekania 
    • Przez patrycja19977
      Cześć!

Byłabym wdzięczna za uzupełnienie mojej ankiety do pracy magisterskiej na temat nowotworów jajnika 

https://forms.gle/4WipfKrBHZi98fR59

Z góry dziękuję!
    • Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

• Przez katarzynaszr
      Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z różnorodnych dziedzin naukowych. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, który pozwala na bieżący wgląd w proces tworzenia i umożliwia terminowe wykonanie. Gwarantuję rzetelność, poufność i terminowość i jestem pewna, że razem znajdziemy najrozsądniejsze rozwiązanie. Realizuję również zlecenia bardzo pilne z krótkim terminem realizacji. napisz: katarzynaszr@gmail.com

• Przez studentka04
      Cześć. Może był ktoś w podobnej sytuacji co ja... a mianowicie w czerwcu mam 1 termin obrony pracy magisterskiej, ale ze względów osobistych do niego nie podchodzę, w dodatku nie mam w 100% ukończonej pracy dyplomowej. W związku z tym zamierzam bronić się w drugim terminie, czy w ogóle jest taka możliwość, że podchodząc do obrony w 2 terminie można zmienić promotora? Powiem szczerze, że w ogóle nie mogę się z nim dogadać, nie mam z jego strony żadnego wsparcia merytorycznego, a mam bardzo trudny temat i nie mogę sobie poradzić z określeniem kilku punktów w pracy... Nie wiem czy dziekanat na to by poszedł, gdyż nie mam dobrego argumentu. Przecież nie powiem, że nie mogę się z nim dogadać, że nic mi nie pomaga, że w ogóle nie sprawdza prac (nikomu) itd. Pracę już prawie mam całą napisaną tylko brakuje mi w niej najważniejszych rzeczy...

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W sumie to sam nie wiem... Czuję się po prostu przytłoczony ilością materiału do ogarnięcia z bardzo ograniczonym czasem, a jestem dosyć wolny w nauce.  Może po prostu chciałem się wygadać... Ogółem pierwszy semestr jest dla mnie dużym szokiem. Chcę zostać elektronikiem ale matematyka mnie trochę niszczy a fizyka ogólna jest poprowadzona koszmarnie. Jeszcze kończyłem technikum a wyniki również miałem słabe z matury, więc moja wiedza z matematyki i z fizyki jest gorsza od moich osób z politechniki. Jedyna rzecz w której jakoś sobie radzę są właśnie zajęcia elektroniczne.  Niczego od was w sumie od was nie oczekuję, ale potrzebuję po prostu gdzieś się wygadać ... 
    • Skoro nie chcesz nic zmienić to czego oczekujesz? Tak konkretnie, napisz.  Nie wiem jakie jest inne rozwiązanie. Możesz iść do pracy i zacząć studia od nowa. Rozwiązanie braku pieniędzy jest właściwie na wyciągnięcie ręki.
    • Powiedzmy że nie mam też pieniędzy, a jednak chcę te studia ukończyć, z powodów czysto pobudek elektronicznych.  I wiem że studnia nie trzeba ukończyć, ale i tak jednak czułbym się jak totalny przegryw gdybym nawet tego nie osiągnął.  Jestem po prostu przytłoczony ilością przedmiotów oraz brakiem czasu by móc takie przedmioty poukładać i nie myśleć że mnie wywalą po 1 semestrze, gdyż takie myśli mnie tylko dręczą od wielu dni oraz presja związana z nadchodzącymi kolokwiami i brakiem czasu na powtórzenie wszystkiego by mieć to  przysłowiowe "3".  Jeszcze od niedawna się przeprowadziłem i kolejna przeprowadzka wiąże się z kosztami, po prostu nie dam rady. 
    • Nigdzie nie jest napisane że każdy musi mieć ukończone studia. I rok bywa najtrudniejszy.  Możesz spokojnie te studia zrobić również na uczelni niepublicznej co pozwoliłoby Ci mieć trochę łatwiej.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.