Skocz do zawartości
ms27

Portal znany-ksiegowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, niedługo planuję otworzyć swoją pierwszą działalność gospodarczą. Jestem na etapie szukania biura rachunkowego. Znalazłem w intrenecie stronę - https://znany-ksiegowy.pl/ . Jak widzę, jest to portal który szuka księgowego dla przedsiębiorcy. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi? Jesteście zadowoleni z księgowego, który został polecony przez portal znany księgowy? Będę wdzięczny za wszystkie wasze opinie na temat tego portalu bo widzę, że w opiniach gogle mają dużo pozytywnych opinii, jednak chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @zxcvbc22, przede wszystkim sprawdź, czy podane progi dotyczą dokładnie tych samych zasad rekrutacji, do których się odnosisz. Jeżeli progi są publikowane, to zawsze podaje się tylko najmniejszą liczbę punktów ostatniego przyjętego i nie ma takiej możliwości, by dostać się z gorszym wynikiem. Informatyka jest topowym kierunkiem na każdej polibudzie, więc wysokie progi nie są niczym dziwnym. 
    • Witam. Za rok  zamierzam wybrać się  na studia informatyczne, najprawdopodobniej na PP. Zaniepokoił mnie jeden fakt, iż minimum puntków do dostania się na studia stacjonarne w ciągu ostatnich 5 lat, które są podane na stronie, wynoszą na informatyce 769, 791, 774pkt - generalnie sporo. Natomiast  gdy zacząłem już bardziej myśleć na serio o studiach, zainteresowałem się podaną na stronie liczbą przyjętych osób, na której podana jest liczba punktów uzyskana przez kandydata i na te 120 miejsc naprawdę mało kto zdobył te +- 770pkt, ludzie mają po 400, 500, 600 punktów i widnieje obok nich napis 'przyjęty' (aktualnie dostępne są tylko listy kandydatów przyjętych na studia zaoczne, na studia dzienne  są niedostępne, lecz gdy były nadal dostępne to je przestudiowałem i punkty były podobne). I podobna sytuacja dotyczy innych kierunków, np AiR. Mam więc takie pytanie, czym się mam sugerować? Czy kalkulator punktów na maturze jest na stronie nieaktualny czy coś :P? Jasne, nie zmienia to faktu że do matury będę się uczyć i jakby wyszło że próg jest rzeczywiście mniejszyto nie będę się starać mniej, bo to nigdy nie wiadomo :D. Niestety nie znalazłem informacji w internecie na ten temat. Pozdrawiam   /edit Aha i umieściłem temat w niewłaściwym dziale, więc przepraszam.
    • Forumowicze, wiecie może czy to urządzenie: https://antimicrobial.plus/ jest godne uwagi? Producenci chwalą się że skutecznie filtruje wirusy i bakterie w różnych pomieszczeniach? Ale czy przypadkiem nie jest to nabijanie ludzi w butelkę? Jeśli Antimicrobial faktycznie jest taki dobry to czemu nigdy nie widziałem go np w przychodniach czy szpitalach?
    • UTP jest uczelnia techniczna i jest lepiej postrzegana. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.