Skocz do zawartości
Domi

Mamy zwycięzców!

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to trwało, ale wybraliśmy! Oczywiście zwycięzców konkursu "Kultury świata na językach" :)

W kategorii Najlepszy wpis konkursowy: 

I miejsce przyznaliśmy Użytkownikowi samuel23

II miejsce zdobyła Magdalena Łuczak

W kategorii Najlepszy komentujący:

Zdobywczynią I miejsca jest Panna Pierniczkowa

II miejsce zajął milosz

Zdobywcy pierwszych miejsc w obu kategoriach otrzymają tablety Prestigio MultiPad. Nagrodą za drugie miejsce są zestawy książek. Z nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom Konkursu dziękujemy za duże zaangażowanie. Nie zostawiamy Was jednak z niczym - na Forum trwa nadal konkurs Studencki Słownik. Zachęcamy od udziału!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez M@ti
      Cześć, chciałem z ciekawości zapytać jak wam w tym roku (2018) poszła matura z historii, Angielskiego i Polskiego?
    • Przez rafaello
      Witam,
      Gdzie miałbym szansę się dostać na studia informatyczne albo o podobnej tematyce z takimi wynikami z matury : J.Polski - 70% , J.Angielski - 60 %, Matematyka - 80% , Informatyka rozszerzona - okoł 40% ?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez Lukas Duszak
      Witam serdecznie!
      Jestem na III semestrze studiów informatyki. Piszę temat w celu uzyskania informacji o tym czy te studia trzeba robić aby tylko uzyskać tytuł i dokument nie patrząc w ogóle na oceny byle by tylko nie było ocen 2? czy prawie niczego na studiach nie uczą konkretnego tylko wszystko ogólnie i tylko trzeba to po prostu zaliczyć? Czy po studiach zabrać się za samemu za jakiś konkretny język programowania czy jeszcze coś więcej robić aby uzyskać z tego stały dochód? proszę o jeszcze więcej informacji jeśli ktoś by posiadał, jeśli uzyskam więcej informacji na ten temat na pewno się przydadzą.. Bardzo proszę o udzielanie informacji.
    • Przez benio102
      Dzisiaj otrzymałem wyniki z rekrutacji na politechnikę gdańską niestety nie dostałem się na wydział który chciałem, czyli ETI (Elektronika, telekomunikacja, Informatyka) złożyłem na każdy z 5 kierunków z czego wiedziałem, że na 3 z nich miałbym wystarczającą ilość punktów w porównaniu z progami z poprzednich lat. mam 55 punktów progi wahały się od 46-52. Nie dostałem się jednak na żaden z kierunków na tym wydziale i w związku z tym zastanawiam się, czy ktoś miał taki problem? Czy politechnika gdańska robi jeszcze jedną rekrutacje w której dopiero wtedy osiągany jest ten niski próg?
      Jutro jadę do dziekanatu porozmawiać jak wygląda sytuacja w związku z tym, ale jestem ciekaw też wypowiedzi osób które może miały ten lub podobny problem
    • Przez lol
      Czy dostanę się na kierunek ekonomia lub prawno ekonomiczny w poznaniu jesli miałbym 90 procent z angielskiego podstawa i 70 z matmy

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam wszystkim, mam z koleżanką z roku pewien problem, nie udało nam się zaliczyć wystarczającej liczby przedmiotów. Mi zabrakło 1 ECTS, a jej 2 ECTS, aby można było wziąć warunek. Złożyłyśmy podanie o powtarzanie semestru zaraz po tym jak dowiedziałyśmy się o tym, że zawaliłyśmy. Ogólnie u mnie przez problemy rodzinne i konieczność jeżdżenia w kółko od uczelni do miasta rodzinnego, sprawiły że zawaliłam. Prodziekan dał negatywną decyzję uzasadniając, że straciłyśmy za dużo ECTS (XD). Jakbym się zmieściła w limicie to wzięłabym normalnie warunek, więc nie rozumiem tego. Nawet w regulaminie studiów na mojej uczelni jest zapis, że gdy wykorzysta się limit na warunek, można ubiegać się o powtarzanie semestru. Chcemy się od tego odwołać, ale nie wiemy jak i do kogo, czy wtedy do dziekana? Miał może ktoś taką sytuację i jakoś wyszedł z niej obronną ręką? Pozdrawiam.
    • Tak jak tytuł mówi. Wiem, moja wina, rejestracja na lektoraty oraz w-f była do 1szego, a ja tego nie zrobiłam  Na stronie szkoły nie ma co robić jeśli się omineło termin - a ja się boję, że początek a ja już zrypałam... Miał ktoś taką sytuacje też? I czy da się to łatwo naprawić jeśli się napisze, lub pójdzie do dziekanta bądz biura spraw uczniów?  
    • Widzę, że co raz więcej studentów poszukuje pomocy przy pisaniu prac magisterskich i licencjackich. Kiedyś mój wykładowca opowiadał jakie to jest złe i szkodliwe zjawisko. Po czym się okazało, że na naszej uczelni od lat do wyboru jest 100 tematów prac magisterskich, dokładnie takie same od lat. Tematy własne... bardzo niechętnie. Nic więc dziwnego, że większość zleciła to komuś. Na teki coś szkoda czasu i pieniędzy. Ale abstrahując od tak skrajnych przypadków, nie dziwię się, że studenci zlecają pracę do napisania. Dziś, wielu studentów i studentek to nie młodzi ludzie zaraz po szkole średniej, ale dorośli ludzie z bagażem zobowiązań. Uczelnie, a zwłaszcza promotorzy za tym nie nadążają. DLa przykładu jaki sens ma pisanie pracy o oparzeniach przez pielęgniarkę z 20 latami doświadczenia na oddziale leczenia oparzeń. Ona często wie więcej niż lekarze, a na pewno dużo więcej ma praktyki niż jej wykładowca czy promotor, który oparzenia widuje jedynie na obrazkach. Taka osoba ma pracę, studia, rodzinę i musi jeszcze znaleźć czas na pisanie pracy magisterskiej, często bezsensownej i nic nowego nie wnoszącej do jej życia zawodowego. Dlatego nie dziwię się, że wpisując w wyszukiwarkę takie frazy jak: pisanie prac magisterskich pisanie prac licencjackich pisanie prac inżynierskich wyskakuje pełno ofert. Nie powinno to być w żaden sposób zakazane. Po prostu student tak czy siak musi wykazać się wiedzą na obronie. Chociaż wystarczyły by zwykłe egzaminy na koniec studiów i tyle. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.