Skocz do zawartości
Domi

Mamy zwycięzców!

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to trwało, ale wybraliśmy! Oczywiście zwycięzców konkursu "Kultury świata na językach" :)

W kategorii Najlepszy wpis konkursowy: 

I miejsce przyznaliśmy Użytkownikowi samuel23

II miejsce zdobyła Magdalena Łuczak

W kategorii Najlepszy komentujący:

Zdobywczynią I miejsca jest Panna Pierniczkowa

II miejsce zajął milosz

Zdobywcy pierwszych miejsc w obu kategoriach otrzymają tablety Prestigio MultiPad. Nagrodą za drugie miejsce są zestawy książek. Z nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom Konkursu dziękujemy za duże zaangażowanie. Nie zostawiamy Was jednak z niczym - na Forum trwa nadal konkurs Studencki Słownik. Zachęcamy od udziału!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez M@ti
      Cześć, chciałem z ciekawości zapytać jak wam w tym roku (2018) poszła matura z historii, Angielskiego i Polskiego?
    • Przez rafaello
      Witam,
      Gdzie miałbym szansę się dostać na studia informatyczne albo o podobnej tematyce z takimi wynikami z matury : J.Polski - 70% , J.Angielski - 60 %, Matematyka - 80% , Informatyka rozszerzona - okoł 40% ?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez Lukas Duszak
      Witam serdecznie!
      Jestem na III semestrze studiów studia.net/informatyka. Piszę temat w celu uzyskania informacji o tym czy te studia trzeba robić aby tylko uzyskać tytuł i dokument nie patrząc w ogóle na oceny byle by tylko nie było ocen 2? czy prawie niczego na studiach nie uczą konkretnego tylko wszystko ogólnie i tylko trzeba to po prostu zaliczyć? Czy po studiach zabrać się za samemu za jakiś konkretny język programowania czy jeszcze coś więcej robić aby uzyskać z tego stały dochód? proszę o jeszcze więcej informacji jeśli ktoś by posiadał, jeśli uzyskam więcej informacji na ten temat na pewno się przydadzą.. Bardzo proszę o udzielanie informacji.
    • Przez benio102
      Dzisiaj otrzymałem wyniki z rekrutacji na politechnikę gdańską niestety nie dostałem się na wydział który chciałem, czyli ETI (Elektronika, telekomunikacja, Informatyka) złożyłem na każdy z 5 kierunków z czego wiedziałem, że na 3 z nich miałbym wystarczającą ilość punktów w porównaniu z progami z poprzednich lat. mam 55 punktów progi wahały się od 46-52. Nie dostałem się jednak na żaden z kierunków na tym wydziale i w związku z tym zastanawiam się, czy ktoś miał taki problem? Czy politechnika gdańska robi jeszcze jedną rekrutacje w której dopiero wtedy osiągany jest ten niski próg?
      Jutro jadę do dziekanatu porozmawiać jak wygląda sytuacja w związku z tym, ale jestem ciekaw też wypowiedzi osób które może miały ten lub podobny problem
    • Przez lol
      Czy dostanę się na kierunek Kierunek ekonomia lub prawno ekonomiczny w poznan.studia.net jesli miałbym 90 procent z angielskiego podstawa i 70 z matmy

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.