Skocz do zawartości
Blanka2000

wybór języka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym dowiedziałam się, że mów kierunek nie będzie miał łączonych zajęć z lektoratu wraz z innymi kierunkami, gdyż nasz lektorat ma być nastawiony na "przemycanie języka obcego" dzieciom w przedszkolu i żłobku. W siatce studiów mam zapis "język obcy (do wyboru). Przyznam się szczerze, iż język angielski znam bardzo słabo i boję się, że sobie nie poradzę. Za to język niemiecki znam perfekcyjnie. W siatce studiów mam zapisane, iż owy język obcy to jest konwersatorium. Według zarządzenia, które znalazłam na stronie uczelni wynika, iż w konserwatorium powinno uczestniczyć 20-24 osoby. Wszystko wskazuje na to, iż na moim roku będzie 8 osób chętnych na język niemiecki. Czy zatem skoro w siatce pisze "język obcy do wyboru" uczelnia może nas zmusić do uczęszczania na język angielki z powodu zbyt małej liczby chętnych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem identyczny problem i mnie zmusili do angielskiego, ale dali grupę dla początkujących

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, nie widziałam tutaj takiego tematu, dlatego założyłam nowy. Jeśli nawet jest to  mam nadzieję że w tym wątku będzie wszystko bardziej uaktualnione i świeże. Chciałabym się dowiedzieć coś na temat studiów psychologicznych. I mam tutaj na myśli nie tylko osoby, które studiują, ale też takie które dopiero się do tego przygotowują albo już ukończyły takie właśnie studia. Tak naprawdę niech piszę każdy, kto ma jakiekolwiek informację na ten temat i chciałbym się nimi tutaj podzielić. W tym roku piszę maturę i miałam taką myśl, żeby tutaj rozeznać się i obczaić w tym zakresie odrobinkę. Głównie chodzi mi o sam proces rekrutacji, przedmiotów jakie zdawaliście na maturze, punktów z jakimi się dostaliście na uczelnie i wymagania (oczywiście na stronach internetowych uczelni znalazłam wymagania, ale można dodać do tego jakieś newsy, jeśli ktoś ma interesujące wiadomości).  Jestem otwarta na wszystkie uczelnie, bez kategoryzowania ich na ten czas na lepsze i gorsze. Osobiście planowałam sobie (SWPS albo UW). Ale to są tylko plany... dlatego nie zwracajcie na to zbytniej uwagi. Piszcie to wszystko, co wiecie.  
    • Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Składasz podanie o wznowienie studiów, jeśli dziekan się zgadza to zalicza Ci obecny przebieg studiów i wyznacza różnice programowe. Raczej nie pyta wykładowców o zdanie
    • po rozmowie w dziekanacie uzyskałam informacje, że mam zlozyc podanie o wznowienie studiow i o przepisanie ocen, jednak potem Pani mi powiedziala ze powinnam spytac wykladowcow czy moga mi przepisac oceny i w takim wypadku jak to wyglada? jezeli podanie do dziekana o przepisanie ocen bedzie zatwierdzone to wtedy mam przepisane wszystkie oceny juz bez pytania wykladowcow a jesli nie to moge jeszcze spytac ich indywidualnie albo sie jakos odwolac? chcialam tez napisac maila do kazdego wykladowcy z prosba o przepisanie ale nie wiem czy tak wypada czy powinnam szukac kazdej osoby indywidualnie na uczelni
    • Witam! Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat gospodarki przestrzennej na UW ? Chciałabym wiedzieć: 1. Czy kierunek jest ciekawy? 2. Jak z kadrą ? 3. Jak wyglądają praktyki? 4. Czy warto na nią iść? 5. Czy przedmioty są trudne do nauki? Jeżeli ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia  z tym kierunkiem, to proszę o odpowiedź. Dziękuję :)
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.