Skocz do zawartości
scooby00

Czy mam szanse dostac się na uwm albo SGGW?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim.

Rok temu pisałem maturę, zrobiłem sobie rok przerwy, cały czas był plan żeby iść na studia zaoczne ale pozmieniało się i chce iść na informatykę na studia dzienne. Do matury nie przykładałem się bardzo, no z tego względu ze myślałem o studiach zaocznych a wiec wyniki wyglądają tak : matematyka podstawa 68%, rozszerzenie 31%, angielski podstawa 60%. Wiem, nie popisałem się ale na studiach dałbym rade, jak przysiądę to potrafię się naprawdę dobrze nauczyć. Informatyka interesuje mnie już od małego wiec chciałbym dalej rozwijać się w tym kierunku. Myślicie ze mam szanse dostac się na uwm? Słyszałem ze nie ma tam aż tak wielkich wymagań. A co sądzicie o SGGW ? Tam pewnie są mniejsze  szanse ? Patrzyłem na uwm to nie ma żadnych progów podanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z moim kolegą co poszedł do Olsztyna to podobno rok temu na infe dostał się chłopak co miał jeszcze gorsze wyniki ode mnie ale dopiero w drugiej turze wiec może nie będzie tak źle. Nie ukrywam ze bardziej interesowało by mnie SGGW no ale coz, z Olsztyna tez będę zadowolony jeśli się wogole dostanę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymać jestem pewien ze się utrzymam, na prawdę jeśli chce to potrafię przysiąść do nauki nauczyć się tego. Przed wszystkim infa mnie interesuje, chciałbym zostać programistą, na ta chwile dosyć dobrze ogarniam c++, potrafię stworzyć jakąś tam podstawową stronę ale to nie jest wyczyn. Wydaje mi się ze z utrzymaniem się nie będzie aż takiego wielkiego problemu. Ewentualnie jeśli nigdzie się już nie dostanę to pójdę do Vistuli na informatykę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham tę szkołę :) jak ktoś chce się prześlizgać i zdobyć jakiś tytuł inż. to chyba najlepszym kierunkiem jest Technologia Żywności i żywienie człowieka. W dobie pandemii wiele zajęć zdalnie.. wiem co mówię w końcu dotrwałam do 5-go semestru.  Siostra mówi ....że więcej siedzę w domu niż na studiach :) ...i całe szczęście , że nie muszę kisić się w tej Warszawie, zostaje więcej czasu na moje hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.