Skocz do zawartości
Studia548

PILNE!!!Witam, jak dostaliście się na Uniwersytet Wrocławski lub na Politechnikę Wrocławska na kierunek informatyka to ile mieliście punktów? Czy mam szanse jak zdaje tylko 1 przedmiot rozszerzony ? 

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak dostaliście się na Uniwersytet Wrocławski lub na Politechnikę Wrocławska na kierunek informatyka to ile mieliście punktów? Czy mam szanse jak zdaje tylko 1 przedmiot rozszerzony ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, na UWr wyniki z poprzedniego roku zupełnie nie mają znaczenia, bo w każdym roku jest inaczej i to znacznie. 5 osób na miejsce. To czy wystarczy jeden rozszerzony to zależy od innych kandydatów, bo lista jest rankingowa. Polecam też informatykę stosowaną i systemy pomiarowe, tam łatwiej się dostać. Natomiast na PWr z tego co wiem, informatyka to najbardziej oblegany kierunek na tej uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje bardzo za odpowiedz! Będę próbować mam nadzieję, że z pozytywnym skutkiem:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 
    • Przez A2001
      Czy warto studiować prawo europejskie ? Nie ma na ten temat dużo informacji i zastanawiam się co wybrać: ten kierunek czy zwykle prawo
    • Przez Studia548
      Witam, myślicie ze mam małe czy duże szanse, aby dostac się na Informatyke stosowana i systemy pomiarowe na UWr mając ok.50/60 punktów? (Rozszerzenie mam z matematyki)
    • Przez Kinga_
      Cześć! Od października zamierzam zacząć studia w Warszawie (kierunek zarządzanie). Biorę pod uwagę 4 uczelnie prywatne: WSB (Wyższa Szkoła Bankowa), UTH (Uczelnia Techniczno-Handlowa), WSM (Wyższa Szkoła Menedżerska) oraz WSZ-SW (Warszawska Szkoła Zarządzania). Jak wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale może macie swoje własne na temat tych szkół lub znacie kogoś, kto tam studiuje. Proszę Was o doradzenie mi, którą z nich wybrać. Może wtedy będzie mi trochę łatwiej podjąć decyzję. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, w tym roku kończę pierwszy rok studiów. Z uwagi na słaby wynik matury wybrałem uczelnie, która nie była moją wymarzoną. Z tego powodu zapisałem się na maturę w tym roku by napisać ją jeszcze jeden raz i poprawić swój wynik. Zakładając, że uda mi się to zrobić chciałbym zmienić uczelnie ale zamierzam wybrać ten sam kierunek studiów. Pierwsze pytanie to czy lepiej będzie jeśli spróbuję zmienić uczelnię i zacznę drugi rok na nowej uczelni (słyszałem, że jest to raczej trudne) czy lepiej będzie rzucić obecne studia i zacząć znowu od pierwszego roku tylko na innej politechnice. Chciałbym też wiedzieć jak jest z tą poprawioną maturą. Czy w obu przypadkach liczą się wyniki tej nowszej? Jeżeli w złym miejscu umieściłem posta to z góry przepraszam ale jestem nowy na tym forum. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
    • A czy mam jakieś szanse dostać się na dietetykę bez matury z chemii czy biologi? 
    • Chyba niestacjonarne realizujesz że stacjonarnym tylko za nie płacisz. 
    • Zastanawiam się, o co chodzi z tymi studiami niestacjonarnymi, to znaczy, że są one zaoczne i wyjazdy są tylko w weekendy? Wydawało mi się, że kierunek lekarsko-dentystyczny można wykonywać jedynie na studiach dziennych?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.