Skocz do zawartości
hohtlumacz

Budowa domu

Rekomendowane odpowiedzi

Decydując się na budowę domu coraz częściej wybieramy firmę, która kompleksowo zadba o wszystkie elementy budowy od fundamentów poprzez ogrzewanie, okna, drzwi, dach czy posadzki. W ten sposób oszczędzamy nie tylko czas ale i pieniążki a za wszelkie ewentualne usterki odpowiada jedna firma. Jeśli szukasz wykonawcy swojego domu zapraszamy do kontaktu http://www.budmar.rzeszow.pl/ - kompleksowa budowa domów to nasza specjalność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozsądny inwestor decydując się na budowę domu nie zatrudnia firmy która wybuduje mu dom pod klucz, no chyba, że ma kasy pełno i wydatek 600-700tys za domek 150m2 nie jest dla niego zbyt dużym obciążeniem. 

Rozsądny inwestor wybierze firmę do SSO, później dekarzy z polecenia, hydraulików (polecam np. Rafał Bereda), tynkarzy, a wykończeniówkę i wszystko to co potrafi robi sam. Dzięki temu wybuduje dom pod klucz nawet o połowę taniej od wspomnianej przeze mnie kwoty ;)

Jestem w temacie, gdyż od dwóch lat budujemy dom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczeln Witaj na forum. Jest ITS i IOS. 2 różne tryby. Formy trybów zależą też od uczelni.  Natomiast nie ma to nic wspólnego z tym co piszesz.  Tryb realizujesz w ramach jednego wybranego kierunku studiów. Pozwala na indywidualne umawianie się na zajęcia lub indywidualne formy zaliczeń.    Taki tryb nie jest też łatwo dostać. Najczęściej musi być wysoka średnia po 1 semestrze studiów i dodatkowo jakiś powód, np reprezentowanie uczelni.
    • Cześć wszystkim. Jestem tegorocznym maturzystą i zdecydowałem się na studia na AGH. Interesują mnie głównie 3 kierunki: Inżynieria Biomedyczna, Automatyka i Robotyka oraz Mechatronika. Czy ktoś z tutaj obecnych potrafi wyjaśnić na czym polega indywidualny tryb studiów ? Nie chodzi mi o to, że wybiera się moduły itp.. Chodzi mi głównie o konkrety; najlepiej od osób, które same w tryb trybie studiują lub studiowały. Czy można połączyć kilka kierunków w jeden ? Np. po kilka zajęć z jednego i kilka z drugiego, albo czy ma się możliwość zdecydowania na jakie zajęcia chce się uczęszczać, a na jakie nie ? Pozdrawiam.
    • Podczas przerw w zajęciach albo w czasie zjazdów. Macie jakieś swoje ulubione rodzaje jedzenia, które regularnie muszą się znaleźć na waszych stołach? U mnie taką potrawą jest sushi. Szczególnie to w rolkach, można je zabrać ze sobą jak sie już jest spóźnionym na zajęcia
    • w nic się nie zaopatruj. Na studia wystarczy normalny fartuch. Obecnie ceny są tak porażająco wysokie, że nawet o tym nie myśl.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.