Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• 1. Skoro wiesz że rezygnujesz to złóż od razu 2. Tak 3. Co masz na myśli? Na prywatnej masz podpisaną umowę, zobacz co jest w umowie 4. Nikt nie wie o jakich uczelniach i jakim kierunki mówisz 5. Nic konkretnego. Nie ma z tym problemu   Prawy górny róg- wyszukiwarka tematów.
    • Witam wszystkich serdecznie. Z różnych przyczyn postanowiłem zrezygnować z prywatnej uczelni, żeby zacząć studiować na państwowej. Aktualnie jestem na 1szym roku i stąd kilka moich pytań.   1. Czy ma znaczenie kiedy złożę rezygnację ze studiów? Chciałbym traktować nową uczelnię jako "pierwszy kierunek", a nie "drugi". 2. Czy mogę ewentualnie kandydować na uczelnię państwową na tym samym kierunku będą jednocześnie studentem prywatnej? 3. Czy wiąże się to z jakimikolwiek kosztami? 4. Czy widzicie w ogóle sens takiego działania? Może są jakieś lepsze rozwiązania? Dodam, że rok temu dostałem się na państwową uczelnię, jednakże tak jak wspomniałem z różnych przyczyn zdecydowałem się studiować na prywatnej.  5. Czy jest jeszcze coś co powinienem wiedzieć w związku z rezygnacją i zaczęciem studiów gdzie indziej? Chyba nie powinno to być bardzo skomplikowane. Chciałbym po prostu zacząć na nowo z czystą kartą od października. Jednak obawy jak zawsze są.   Jeśli są jakieś artykuły na forum czy tematy do poczytania to prosiłbym o podlinkowanie. Chętnie poczytam. Z góry dziękuję za pomoc!
    • jeśli ktoś potrzebuje pożyczki online, kredytu albo konta osobistego zachęcam do odwiedzenia strony www.sprytnepozyczki.pl  
    • Nie licz na coś takiego na normalnej uczelni publicznej, jeśli nie jesteś osobą niepełnosprawną i nie wychowujesz małego dziecka, chociaż nawet wtedy nie ma mowy o zwolnieniu ze 100% zajęć. Dla pracujących są studia zaoczne. Sięgnij do regulaminu studiów.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.