Skocz do zawartości
korekta.pro

Usługi korektorskie i redakcyjne – Wydawnictwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy

Zapraszamy wszystkich studentów do zapoznania się z nasza ofertą usług korektorskich i redakcyjnych. Posiadamy doświadczenie wydawnicze. Współpracujemy z osobami prywatnymi (studentami, doktorantami, pracownikami naukowymi) oraz firmami (oficynami wydawniczymi, drukarniami, instytucjami edukacyjnymi).

W ramach świadczonych usług wydawniczych oferujemy redakcję i korektę tekstów naukowych oraz nienaukowych:
  • autoreferatów,
  • artykułów naukowych,
  • prac habilitacyjnych,
  • rozpraw doktorskich,
  • prac dyplomowych i magisterskich,
  • monografii naukowych,
  • projektów naukowo-badawczych,
  • recenzji naukowych,
  • książek,
  • przemówień,
  • treści stron internetowych.

Wykonujemy jedno- lub dwuetapowe redakcje i korekty prac (językowe, merytoryczne, techniczne) oraz przeredagowanie tekstu. Dla osób aktywnie publikujących swoje dzieła przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety abonamentowe. Podpisujemy umowę na korektę i redakcję tekstu. Wystawiamy faktury. 

Zapraszamy również do zapoznania się z opublikowanymi na stronie internetowej artykułami dotyczącymi samodzielnej korekty i redakcji własnego dzieła, jak i bezpiecznego zlecenia korekty firmie lub osobie prywatnej.

Pozdrawiamy,

http://korekta.pro

Exante Wydawnictwo Naukowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez TomaszSt
      Cześć wszystkim,
      jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.
      Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.
      Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.
      Pozdrawiam

• Przez g.kupr
      Nie wiesz, jak powinien być prawidłowo sformatowany tekst? Pojęcia, tj. podwójna spacja, bękart, wdowa, szewc, półpauza są Ci obce? Masz problem z tworzeniem przypisów i opracowaniem bibliografii? Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
      Chętnie dokonam profesjonalnej korekty różnego rodzaju prac pisemnych (do tej pory zajmowałam się głównie korektą prac dyplomowych i w tym zakresie posiadam największe doświadczenie). Oferuję pomoc w formatowaniu tekstu (zgodnie z wymogami edytorskimi Twojej uczelni), poprawie błędów językowych, ortograficznych i interpunkcyjnych – nie wpływam na jakość merytoryczną treści. Odezwij się, jeśli chcesz, aby napisana przez Ciebie praca miała schludny i elegancki wygląd i pozbawiona była różnego rodzaju błędów.
      Zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych lub przez mój adres mailowy: korekta.gk@gmail.com
      Cena: od 4 do 6 zł za 1800 znaków ze spacjami (około jedna strona A4 znormalizowanego druku).
    • Przez asusul
      Od kilku lat zajmuję się korektą edytorską gotowych prac licencjackich i magisterskich. Jeśli się na tym nie znasz, pomogę Ci w jej formatowaniu wg. wymogów edytorskich twojej uczelni, lub ogólnie przyjętych jeżeli nie są narzuconych przez uczelnię. Jeśli masz problemy z "formatowaniem tekstu", Wordem, Excelem, edycją tabelek, wykresów, lub też nie masz po prostu na to czasu, a chcesz żeby twoja praca wyglądała elegancko i profesjonalnie to chętnie posłużę Ci w tym swoją wiedzą.
      TANIO! SZYBKO! PROFESJONALNIE!
      Masz do mnie pytania? Chcesz wiedzieć więcej szczegółów, czego będzie dotyczyło formatowanie - pisz śmiało! Szybko odpowiadam.
      UWAGA: Nie oferuję usług związanych z pisaniem prac zaliczeniowych ani dyplomowych. Nie wpływam w żaden sposób na tekst pracy, merytorykę, zawartość pracy. Nie piszę, ani nie pomagam w pisaniu takich prac. Proszę do mnie w tej sprawie nie pisać.
    • Przez AleksandraLange
      Dobry wieczór. Jestem doświadczoną korektorką. Zajmuję się rzetelną i dokładną korektą tekstów, m.in. prac dyplomowych, licencjackich, książek i tekstów o charakterze prywatnym. Od 3 do 5 zł za stronę A4 (ok. 1800 znaków ze spacjami) niezależnie od typu tekstu. Cenę ustalimy indywidualnie na mailu. Oferuję ze swojej strony sumienność i stały, szybki kontakt mailowy. Robiłam korektę różnych opowiadań, powieści Grety Gulsen „Jak Feniks z popiołów” i pierwszego numeru magazynu „Czytelnik”. Szczegóły na mojej nowej stronie http://www.alekorekta.blogspot.com. Serdecznie zapraszam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.