Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy odbywał ktoś praktyki w mleczarni, ma uzupełniony dziennik praktyk i mógłby podpowiedzieć jakie czynności wykonywał. Niestety praktyki nie miały nic  wspólnego 
z moim kierunkiem( technologia żywności) 
i brakuje mi pomysłów co mogłabym w nim zawrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skopiuj w 100% to, co masz napisane w ramowym programie/sylabusie praktyki zawodowej i po sprawie. W mojej pracy (zupełnie inna branża) student sam sobie wypisuje sprawozdanie/dzienniczek, które następnie zanosi kierownikowi do podpisu i wszyscy są zadowoleni. 

PS: Tego typu sytuacje są standardem, a nie rzadkością i dowodzą zbyteczności organizacji obowiązkowych praktyk, gdzie najczęściej wykonuje się proste czynności bez związku z wykształceniem i/lub przegląda neta. Natomiast władze zamiast wziąć to pod uwagę, wprowadzają profil praktyczny (rzecz jasna - tylko z nazwy) studiów, gdzie wymaga się aż 3-miesięcznej fikcji. Lepiej by wyszło, gdyby w tym czasie odbyć kurs Office'a lub CAD niż symulować zdobywanie doświadczenia ku uciesze rządzących. No ale cóż,  nie mamy na to wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bmit
      Witam ,

Mam juz praktyki zawodowe lecz wraz z pracodawcą nie wiemy co wpisac w dzienniku praktyk . Praktyki odbywaja sie w firmie prawniczej , moj kierunek bezpieczestwo narodowe .

Co moge wpisać  w opisie zadan i czynności  wykonywanych na praktykach . Potrzebuje okolo 35 zadan ktore mogly byc wykonywane na praktykach . 
    • Przez Aneta97
      Mam problem ze zdecydowaniem się na który kierunek złożyć. Moje zainteresowania są dosyć wszechstronne i każdą wymienioną dziedzinę lubię równie mocno, przez co nie mogę się zdecydować który kierunek jest dla mnie najlepszy. Wiem, że nikt za mnie nie będzie wiedział co najbardziej bym chciała robić, jednak poza samymi zainteresowaniami chciałabym mniej więcej zorientować się po czym mam większą szansę na zdobycie zatrudnienia, co się najbardziej opłaca i czy studiowanie czegokolwiek związanego z naukami o ziemi ma sens. Słyszałam, że po geologii nie ma w ogóle pracy w Polsce, zwłaszcza dla kobiet. Podobne opinie krążą na temat wszystkich kierunków pokrewnych geologii.  Interesują mnie kierunki związane z żywnością (tj. technologia żywności, dietetyka, bezpieczeństwo żywności itd.), geologia, ochrona środowiska czy nawet inżynieria środowiska. Wiem, że żadne studia nie zapewniają pracy i wszystko zależy od mojego zaangażowania i chęci, ale jednak wolałabym wiedzieć w którą dziedzinę najbezpieczniej będzie zainwestować.  Interesuje mnie praca w Polsce jak i za granicą. 
    • Przez Kwiatus12
      Który kierunek bardziej przyszłościowy, co można po nich robić? Ktoś jest studentem któregoś z nich? Gdzie większe perspektywy pracy? Czy to ciężkie kierunki? 
    • Przez lejdi123
      Co daje więcej możliwości na zatrudnienie w przyszłości, studia na zarządzaniu na UE ( marketing itp) czy technologia żywności na UPWr?
    • Przez EMCSA
      Zapraszamy na praktyki w dziale relacji inwestorskich w firmie EMC Instytut Medyczny S.A., notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, największym w Polsce właścicielu szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Aplikacje przyjmujemy pod linkiem: Praktyki relacje inwestorskie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.