Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Wczoraj
  2. Łukasz

Dylemat

Mówi to osoba zdrowa. Wierz mi, że np cukrzyk nie ma tak łatwo.
  3. Gutek

Dylemat

AWF i studia wojskowe (do tego grona można dodać pływające w akademiach morskich) to jednak zupełnie co innego ze względu na konkretne normy, ale u całej reszty to w dalszym ciągu zbędna fikcja, skoro nie wymagają ponadprzeciętnego stanu zdrowia Analogicznie do badań dla pracowników biurowych, których nie przejść można tylko nie stawiając się na nich
  4. Gutek

Informatyka bez programowania?

Przemyśl studia informatyczne, jeśli boisz się programowania. To trochę tak, jakbyś wybierał się na studia techniczne i pytał się, gdzie nie ma rysunku technicznego
  5. Łukasz

Dylemat

Aż tak to nie jest. Przechodziłem te badania również do AZS i do dokumentacji do karty zawodnika i nie było tak lajtowo. Jakich badań oczekujesz na kierunek socjologia? Idź do AWF albo do uczelni oficerskiej nawet na studia cywilne i się mocno zdziwisz.
  6. Gutek

Dylemat

Badania u lekarza medycyny pracy to w skrócie "czy jest Pani zdrowa?" Ot, absurd polegający na tym, że środowisko lekarskie wylobbowało możliwość zarabiania realnej kasy za udawaną pracę
  7. Edukacja techniczno informatyczna byłaby lepszym kierunkiem
  8. aguagu

Domy studenckie w Łodzi

Albo poczekaj, aż się dodzwonisz, albo złóż tak jak uważasz, jeśli goni Cię termin. Zawsze lepiej złożyć wniosek w terminie, a potem ewentualnie donieść brakujące dokumenty niż spóźnić się z wnioskiem.
  9. aguagu

Informatyka bez programowania?

Powinieneś sobie wybrać po prostu odpowiednią specjalność na tej informatyce, sieci komputerowe albo coś takiego. Podstawy programowania i tak będziesz miał, ale to już musisz w programie studiów zobaczyć jak dużo.
  10. Przedstawiam wam stronę gdzie w łatwy i przejrzysty sposób pokazana została praktycznie cała oferta finansowa Banków w Polsce i inne oferty pozabankowe. Można tam bez trudu znaleźć to czego szukacie. Od kont osobistych i firmowych, przez lokaty i kredyty, aż po oferty multimedialne i motoryzacyjne. Wszystko to na jednej stronie gdzie w szybki sposób porównasz szukane oferty i przejdziesz bezpośrednio na stronę usługodawcy. Korzystanie ze strony jest w pełni darmowe i bezpieczne. Polecam! https://bankoweoferty.ebrokerpartner.pl/#/
  11. Proponuję poszukać prywatnej uczelni. Powinni być bardziej elastyczni. Zerknij sobie tutaj: https://warszawa.studia.pl/informatyka masz uczelnie, które prowadzą ten kierunek
  12. Cześć, chciałem prosić o pomoc przy wyborze uczelni. Otóż bardzo bym chciał iść na informatykę i pracować jako administrator: sieci, serwery, SQL itp. lub w czymś teleinformatyki. | Ale problem w tym, że nie przepadam za programowaniem i boję się, że przy trudniejszych zadaniach/projektach mógłbym sobie nie poradzić. Kojarzycie może jakieś kierunki/uczelnie, na których jest informatyka, ale nie ma stricte programowania przez cały czas? Albo jest ono tylko w jakimś niewielkim stopniu?
  13. student0020

Problem

Mam nadzieje, ze w miarę szybko coś uda się ustalić i dostanę odpowiedz odnośnie tego czy będzie taka możliwość, może w razie czyjejś rezygnacji będą uzupełniać listę. Łukasz dzięki wielkie za pomoc
  14. sierpień to miesiąc urlopu na uczelniach.
  15. Nikt nie odpowiada, najlepszą opcją byłoby dopytanie osobiście, ale z uwagi na odległość nie mogę sobie pozwolić na wyjazd do Łodzi w celu zadania pytania.
  16. a telefoniczne próby?
  17. Trwa II tura składania wniosków o przyznanie miejsca w DS dla osób po rekrutacji. Nigdzie nie mogę jednak znaleźć jednoznacznej listy dokumentów, jakie należy złożyć wraz z wnioskiem, niepowodzeniem zakończyła się też próba nawiązania mailowego kontaktu z COSiD. Czy ktoś z was przechodził proces rekrutacji do DS w Łodzi i mógłby podzielić się jakimiś informacjami bądź podlinkować stronę, na której informacje się znajdują, jeśli ją przeoczyłam? Będę wdzięczna za każdą pomoc.
  18. NIewiadoma

Dylemat

A jak wyglądają badania u lekarza medycyny pracy? Czy trzeba mieć jakieś specjalne ubrania na studiach? Typu Fartuch czy coś?
  19. Łukasz

Dylemat

5 sekund szukania w google, przykład z AWF: https://www.awf.edu.pl/__data/assets/pdf_file/0003/46191/FIZJOTERAPIA-PLAN-STUDIoW-Jednolite-5-letnie-studia-magisterskie.pdf Anatomia, fizjologia.
  20. NIewiadoma

Dylemat

Jakie tam są przedmioty? A jak wygląda wf?
  21. Łukasz

Problem

raczej wątpię. Sierpień na uczelniach to czas przerwy. Wracają we wrześniu
  22. Łukasz

Dylemat

Niestety, znajomość biologii jest bardzo ważna. Czy sobie poradzisz, to zależy od Ciebie. Ale masz jeszcze 2 miesiące by się nauczyć biologii.
  23. NIewiadoma

Dylemat

Bardzo boję się przedmiotów. Czy dam sobie z nimi radę? Jestem sumienna i ambitna, ale po humanistycznym profilu, a nie po biologiczno- chemicznym.
  24. student0020

Problem

Dzięki za pomoc, próbowałem się już skontaktować i niestety nie udało mi się to, rozeslalem maile do dziekanatu, a jeśli pozostaną bez odpowiedzi to mam nadzieje, ze w poniedziałek po długim weekendzie będę miał więcej możliwości
  25. Łukasz

Problem

Cześć, sprawa dość skomplikowana ale możliwa. Musisz skontaktować się z dziekanatem i zobaczyć czy jest sens pisać w ogóle pismo. Problem w tym że sierpień to miesiąc urlopowy więc może dowiesz się czegoś we wrześniu.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności

• Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.