Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Dzisiaj
  2. w poprzednim Twoim poście napisałem CI wyraźnie, że są to studia jednolite mgisterskie, robisz całość 5 lat bez podziału. Po co zakładasz nowy temat z dalszą częścią pytania? połączyłem
  3. Wybierz psychologię 5-letnią. Po samej magisterce nikt nie będzie brał Cię poważnie.
  4. Hej Wiem już ze chciałabym zrobic magisterkę z psychologii, ale jakie wybrac sobie studia 1 stopnia aby dobrze z psychologią sie łączyło?. Jedynie co jest to psychologia w zarządzaniu.. która jakos mnie nie ciągnie. W przyszlosci chcialabym założyć swój osobisty gabinet
  5. Lubicie dobrze zjeść? Z tego artykułu dowiedziecie się jakie na Was czekają potrawy w mieście, które wybraliście do studiowania. Fajną sprawą jest fakt, że artykuł jest w języku angielskim dzięki czemu możemy go udostępniać naszym znajomym z zagranicy. https://studies.pl/regional-cuisines-in-poland/
  6. Cześć, zachęcam do zapoznania się z wiadomościami o tym co warto zobaczyć w Szczecinie. Są to wartościowe informację dla każdego kto rozpoczyna studia w nowym mieście, ważne są też dla naszych gości z Erasmusa lub studentów zagranicznych, ponieważ artykuł jest w języku angielskim. https://studies.pl/10-must-see-places-in-szczecin/
  7. Cześć, zachęcam Was do zapoznania się z naszym artykułem o tym co warto zobaczyć w Białymstoku. W Białymstoku studiuje dużo gości za wschodniej granicy dlatego fajnie, że informacje są w języku angielskim https://studies.pl/10-must-see-things-in-bialystok/
  8. To są studia jednolite 5 letnie. Nie ma innej możliwości jeśli chodzi o psychologię.
  9. Ogólnie chwalony kierunek.
  10. Wczoraj
  11. Witam Proszę o pomoc. Zaczynam nowy etap w zyciu - studia. Chciabym rozpocząć naukę na kierunku psychologia 1 stopnia na uczelni publicznej ( oprocz UW) ALE NIGDZIE NIE MA. Moze mi ktos wytłumaczyć dlaczego są same magisterskie?.
  12. A informatyka i ekonometria? Nie ma analityki finansowej na tym uniwerku
  13. Witajcie, czy posiadacie jakieś opinie na temat studiów na WSZiC we Wrocławiu? Jakie są progi na przyjęcie, jak owe studia wyglądają oraz czy warto się na nie wybrać?
  14. Sporo się mówi o zapotrzebowaniu na informatyków, zapomina się zwykle jednak o dodaniu, że zapotrzebowanie jest na tych dobrych, a nie na wszystkich z dyplomem.
  15. Informatyka to kierunek dla pasjonatów. Dla osób zdecydowanych. To trudne studia szczególnie ze względu na matematykę. Co do dietetyki to skoro Cię to pasjonuje to jak najbardziej. Może lepszym jeszcze kierunkiem byłaby fizjoterapia ale jak martwisz się o biologia to tam sobie na pewno nie poradzisz. Dietetyka to nie jest aż tak trudny kierunek
  16. Cześć! Właśnie ukończyłem technikum gastronomiczne i teraz stoję przed wyborem kierunku studiów zaocznych. Niestety wybór spędza mi sen z powiek. Pod uwagę biorę dietetykę/żywienie człowieka. Temat ten zainteresował mnie właśnie w szkole średniej, z której wyniosłem podstawy żywienia i układania jadłospisów. Zainteresował on mnie również ze względu na to że prowadzę '' sportowy '' tryb życia i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Obawiam się jednak chemii której nie miałem w ogóle i biologii z której wiem bardzo bardzo mało.. Boję się również o to czy znajdę pracę w zawodzie, z tego co czytałem to państwowe placówki oferują małe wynagrodzenie, a sam nie wiem czy poradzilbym sobie z wypromowaniem własnego gabinetu. Drugą opcją jest informatyka. Zawsze na lekcjach informatyki radzilem sobie bardzo dobrze, tylko co to za lekcje pakietu Office czy podstaw htmla,. Ale przez wybór szkoły średniej kompletnie nie rozwijalem niczego w tym kierunku. Szedlbym na te studia kompletnie od podstaw (wiem jedynie z czego składają się komputery :D) . Tu z kolei obawiam się natłoku materiału i matmy. Nie zdawałem rozszerzenia z niej, ale podstawę z poziomu próbnej 28% myślę że napisalem na około 90 tę majową, ale to całkiem co innego właśnie.. I na rynku pracy chyba też jest popyt. Bardzo prosiłbym o poradę, który kierunek miałbym wybrać, chciałbym dokonać tego wyboru także patrząc przyszłościowo
  17. Tcheinava

Erasmus+ - Pytania

Akurat studiuję na UŁ i byłem na Erasmusie. Nie są. Oferta jest odpowiednia dla twojego kierunku, ale nie dla licencjatu, tylko magisterki i doktoratu. Niektóre uczenie wymagają znajomości języka, ponieważ zajęcia są prowadzone w tym języku i chcą unikać sytuacji, gdzie nie będzie można się dogadać ze studentami. Po przejściu rekrutacji robisz test znajomości języka, który dostajesz od uczelni albo biura współpracy z zagranicą, to zależy od uczelni. I musisz uzyskać wynik na poziomie minimum B1 (jak dobrze pamiętam). I potem to uczelnia decyduje, czy cię przyjmą. Otrzymasz licencjat, ale przed wyjazdem musisz złożyć deklarację, że będziesz robić magisterkę (chociaż nawet 1 semestr) na UŁ, co jest konieczne. Najlepiej zapytać się koordynatora twojego kierunku ds. Erasmus. Jak masz pytania to śmiało pytaj.
  18. aguagu

Informatyka UJK czy PŚ

W sumie to wszystkich, to taka uczelnia dla tych, którzy się nigdzie indziej nie dostali.
  19. Łukasz

FiR

Zdecydowanie UMK w Toruniu. Te dwie uczelnie dzieki przepaść i lata świetlne.
  20. Ostatni tydzień
  21. nanami2137

FiR

Gdzie lepiej studiować finanse i rachunkowość-UTP w Bydgoszczy czy UMK w Toruniu?
  22. Witam, zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej negocjacji oraz konfliktów. https://forms.gle/4sgYK4r8y26QRBAm7 Z góry dziękuję!
  23. Łukasz

Akademik 2019/2020

Jest to rozpisane dokładnie w procedurze. Na każdej uczelni wygląda to trochę inaczej. Wystarczy 1 telefon do swojej uczelni i masz z głowy problem.
  24. MRG

Akademik 2019/2020

Witam, do kiedy składa się wnioski o przyznanie miejsca w domach studenckich politechniki rzeszowskiej w przypadku kandydatów na studia?
  25. Kryttt

Informatyka UJK czy PŚ

Chodzi o informatykę czy tyczy się to wszystkich kierunków UJK?
  26. aguagu

Informatyka UJK czy PŚ

PŚ to też nie jest wybitna uczelnia, ale jakiś tam poziom na studiach technicznych trzyma. UJK to jest za to porażka, jak ktoś sobie na PŚ nie radzi, przeniesie się na UJK, to nagle zostaje orłem.
  27. Witam, czy z wynikami 90% ang i 44% geografia dostanę się na ten kierunek?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności

• Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
    Zapisz się

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.