Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany studiami na AWF-ie,ale mam wiele watpliwosci.
Uczelnie techniczne w moim przypadku odpadaja bo jestem za glupi,a humanistyczne kierunki sa nudne a i tak z ich skonczenia pracy nie ma.
Wiec postawilem na AWF jako ze od wielu lat jestem zwiazany ze sportem i lubie aktywnosc fizyczna.
Mianowicie kierunki jakie realizuje AWF to sport,wychowanie fizyczne,turystyka i rekracja oraz zdrowie publiczne.
Czy sa moze jacys studenci tych kierunkow, ktorzy moga opisac jak wyglada tam nauka?
Jakie przedmioty sa realizowane w sporcie? Najbardziej mnie zastanawia wlasnie to bo powiedzmy tam niezle radze sobie w pilke(gralem w IV lidze), ale np w siatke to mierny jestem :D,czy tam nie potrafie plywac delfinem :D.Jak wygladaja te przedmioty zwiazane ze sportem na tych kierunkach? I czy mozna przez to wyleciec, bo przeciez rozni ludzie studiuja np takiego goscia znam co tam studiuje i on jest kulomiotem ponad 100 kg wazy z bebenem ja nie widze go jak on popina kolka na stadionie,albo plywa delfinem :D.
Moglby ktos powiedziec jak tam jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma zadnych testow w Szczecinie :D.
No ja to czytalem no i wlasnie daja ze na basenie jest plywanie delfinem a nie ma opcji zeby tam kazdy delfinem plywal,albo zeby co tam sa koszykarze to na gimnastyce na glowie stawali :D, albo ci co sa od sportow silowych juz widze jak popinaja na stadionie kolka...jakos to jest rozwiazane bez przesady nie mozna potrafic wszystkiego dyscypliny sie wykluczaja koszykarz nie stanie na glowie,maratonczyk nie wezmie 100 kg na klate,a kulomiot nie bedzie smigal kolek na stadionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pamiętaj, że studia to zawsze studia, na Kierunku sport jest dużo anatomii, fizjologii i innych przedmiotów medycznych

poczytaj tutaj:

http://www.studia.net/sport

 

Z tego co wiem to w Szczecinie i na zachodnimpomorzu nie ma uczelni prowadzącej ten kierunek, najbliżej Poznań i Gdańsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia nie na kierunku sport nie sa takie trudne, co nie znaczy że się je ukończy jeżeli nie poświęci im się należytej uwagi. Pytanei co byś chciał robić po takich studiach, Na naszej uczelni - Wyższa Szkoła Trenerów Sportu ma szeroką ofertę, np. spec. menadżer sportu. Odwiedź naszą stronę http://wststorwar.pl  pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.