Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

score

Wymagania na Erasmusa

Cześć

No właśnie, jakie są wymagania na wyjazd na Erasmusa? Wie ktoś dokładnie co i jak? Średnia pewnie z 4,5 i fluence english ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie na uczelni teraz jest nabór na Erasmusa, a jako, że nie ma zbyt wielu chętnych to brana jest pod uwagę tylko znajomość języka i w tym celu przeprowadzana jest specjalna rozmowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy ktoś z Forumowiczów miał może styczność z jakimiś collegami w Oxfordzie albo Cambridge? Bo mój promotor zakomunikował mi ostatnio, że tam pojadę na erasmusa i prawie spadłam z krzesła, słysząc to :P tak więc jeśli ktoś był - podzielcie się informacjami :) jakimikolwiek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to te rozmowy rekrutacyjne sa prowadzone po angielsku ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie wszystkie rozmowy są po polsku. nikt ciebie nie sprawdza. musisz tylko okazaćznajomość języka,potwierdzoną jakimś oficjalnym papierkie, ja byłem w Lonynie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta