Skocz do zawartości
challenginggirl

Skreślenie z powodu niezłożenia w terminie pracy dyplomowej a wznowienie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

mam pytanie dot. skreślenia z powodu niezłożenia pracy dyplomowej w terminie. Proszę o wyrozumiałość, jeśli dubluję pytanie, ale większość się jednak trochę różniła od tego. Załóżmy, że powtarzam seminarium licencjackie (tj. mam zaliczony piąty semestr seminarium, powtarzam szósty). Wysłałam promotorowi swoją pracę, ale nie jestem z niej tak naprawdę zadowolona.  Przepraszam, może w stresie, w tym ferworze oczekiwania na jego odpowiedź mi takie rzeczy przychodzą do głowy, ale co by się stało, gdyby nie zaakceptował on pracy? Czy jest jeszcze szansa na ukończenie studiów? Jak rozumiem, teraz nie ma już takiej możliwości, żeby powtarzać seminarium po raz kolejny? Ale czy wtedy istnieje jeszcze możliwość ubiegania się o wznowienie studiów? Jak trudno uzyskać na coś takiego zgodę? W Regulaminie Studiów napisane jest, że "student ma prawo wznowić studia po zaliczeniu pierwszego semestru". To chyba nie oznacza, że zgoda jest wydawana z automatu? Od czego ona zależy- od uzasadnienia, dotychczasowego przebiegu studiów? Czy może w takiej sytuacji byłoby po ptokach? I czy jeśli nigdzie w żadnych oficjalnych dokumentach uczelni nie ma o tym mowy to oznacza to, że wznowienie jest bezpłatne? Na wszystkich innych uczelniach zazwyczaj kosztuje mnóstwo pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo. Jezu, no to mnie Pan przestraszył... W takim razie trzeba się modlić, żeby było ok... 

Tylko jest chyba jeszcze jedna przeszkoda-otóż kierunek, który ja zaczęłam, rocznik niżej realizuje pod zmienioną nazwą (w moim przypadku: kierunek X o specjalności Y, rok niżej nazwą kierunku jest Y)....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.