Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś,  na jakich uczelniach we Wrocławiu można studiować za darmo psychologię? A także jakie przedmioty są wymagane wówczas na maturze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wroclaw.studia.net/psychologia

Wybierz sobie uczelnie publiczne...

Właściwie tylko Uniwersytet Wrocławski. Wymagania na pewno będą bardzo wysokie. Wejdz na stronę uniwersytetu i poczytaj o wymaganiach na maturze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olixooon
      Hej! Skończyłam wlasnie licencjat z Psychologii w Poznaniu. Bardzo chcialabym kontynuować naukę jednak chcialabym zrobic magisterka z Psychologii lub Psychodietetyki. Z tego co widze w Poznaniu nie widzę tych kierunków na 2 stopniu. Może być cos podobnego związanego z Psychologia, czy ktoś coś poleca, wie na ten temat ? Lub moze cos poza Poznaniem?
    • Przez yokq
      Witam
      Poszukuję studiów na kierunku hispanistyka ZAOCZNYCH!. Z tego co już się zorientowałam, hispanistyka zaoczna jest tylko na UG i WSF. Wybrałam WSF tylko ze względu na krótszy i dogodniejszy dojazd. Dlatego też kieruje pytanie do studentów/absolwentów WSF.
      Czy są osoby na forum, które studiują lub ukończyły Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu i mogłyby się wypowiedzieć na temat uczelni, jak i poziomu nauczania.
      Uczelnia ogólnie ma dobre opinie w internecie/facebooku i różnych innych forach, lecz niestety bardzo mało opinii z tego, bądź ubiegłego roku. Martwi mnie również ilość zajęć. Na cały I roku studiów jest TYLKO 8 ZJAZDÓW co wydaje mi się nieco za mało, jak na studia filologiczne, które przecież mają za zadanie nauczyć języka. Nie wiem co już o tym myśleć. Proszę o jakieś rady.
    • Przez martagrabowska
      Zastanawiam się nad studiami chemicznymi. Który uniwersytet lepiej wybrać? Wrocław czy Poznań? Który lepszy pod względem wyposażenia laboratoriów, kadry naukowej, ilości zajęć praktycznych itp.? 
      Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem chemia medyczna dostępnym we Wrocławiu. Czy jest lepszy od "zwykłej" chemii? 
      Z góry dziękuje za odpowiedzi 

• Przez nuragashi
      Ktokolwiek? Pilnie potrzebuję doradzenia mi w tej sprawie
    • Przez nuragashi
      Witam, 
      nie potrafię doszukać się nigdzie informacji na temat płatnych studiów, tak zwanych niestacjonarnych, na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku sinologia. Czy jest w ogóle możliwość takiego studiowania? Czy UW oferuje tylko i wyłącznie studia dzienne, nie płatne? Jeśli nie to gdzie znajdę takie informacje o płatnościach za rok lub semestr? Bardzo mi na tym zależy  

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.