Skocz do zawartości
jusjus

UW zaocznie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po złożeniu dokumentów na studia zaoczne na UW można z nich zrezygnować bez ponoszenia żadnych opłat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do momentu podpisania umowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez scorsesed
      Cześć! Nie znalazłam w szukajce odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, więc postanowiłam założyć nowy temat. Skończyłam studia filologiczne pierwszego stopnia i bardzo zależy mi, aby rozpocząć Lingwistykę stosowaną na UW. Wiem, że jest wymagany egzamin. I tyle. Na tym moja wiedza się kończy. Zresztą, na IRK też niewiele piszą na temat rekrutacji. Chciałabym jednak się dowiedzieć, jak dokładnie wygląda egzamin z tłumaczenia. Słyszałam tylko, że jest to tłumaczenie tekstu z danego języka (w moim przypadku z hiszpańskiego) na polski i trwa 90 minut. Jedni mówili mi, że jest to tłumaczenie artykułu i, że można mieć ze sobą słownik. Nadal mam wrażenie, że to wiedza, która niezbyt wiele mi daje. Może jest tu ktoś na forum, kto miał do czynienia z tym kierunkiem na Uniwersytecie Warszawskim i podzieli się ze mną jakimikolwiek informacjami, nie tylko na temat egzaminu. Byłabym bardzo wdzięczna!
    • Przez Ind
      Nurtuje mnie jedna rzecz i nie mam pojęcia czy jest czymś prostym i oczywistym a może jednak skomplikowanym. Chciałem dostać się na dwa kierunki na UW, archeologie i historię, na archeologie się dostałem natomiast na historię jestem 28 w rezerwie. Papiery na archeologie mogę złożyć do 18 natomiast po 18 dowiem się czy dostałem się na historię. Więc moje pytanie brzmi, czy jeśli złożę dokumenty na archeologie to w jakiś sposób uniemożliwi mi odejście z nich na studia historycznie w tym roku? 
      Dziękuję za pomoc 
    • Przez m12
      Witajcie,
      Dostałem się na UW na Finanse, rachunkowość i ubezpieczenia na wydziale zarządzania oraz czekam na wyniki z sgh, gdzie składałem tylko na studia płatne popułudniowe.
      Jakie jest wasze zdanie o tych uczelniach oraz co waszym zdaniem powinienem wybrać, bo nie ukrywam, że mam nie lada ból głowy z tego powodu?
    • Przez majowychlopak
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie studiów zaocznych na Uniwersytecie Warszawskim. Chciałbym dowiedzieć, się czy na Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia (zaocznie) są jakieś progi punktowe? A jeśli są to jakie? Ciekawi mnie też to, ilu jest chętnych na ten właśnie kierunek? Nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji, na temat studiów niestacjonarnych, więc liczę na pomoc z waszej strony  
      Z góry dzięki!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.