Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

anton cykatov

Finanse i Rachunkowość na SGGW czy UE WROC

Samochod czy mieszkanie? A może pies?

Pewnie to co Ci bardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proste pytanie - tam gdzie wolisz studiować. Ani SGGW, ani UE Wrocław nie są topowymi uczelniami, więc to bez różnicy, a w danym mieście spędzisz co najmniej 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej UE, bo to uczelnia ekonomiczna, więc lepie przygotowana do prowadzenia tego typu studiów. SGGW w sumie jest topową uczelnią, ale pod względem kierunków rolniczych i przyrodniczych. Te doklejane z innych dziedzin szały tam nie robią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianeq
      Witam. Tak jak wynika z tytułu zastanawiam się nad wyborem uczelni, na której mógłbym studiować fir. Chodzi mi o wybór pomiędzy UMCS w Lublinie, a Uniwersytetem Rzeszowskim. Plan jest taki, aby uzyskać przynajmniej tytuł licencjata na jednej z uczelni i ew. później skończyć magisterke w innym, większym mieście typu Kraków czy Warszawa. Mam też problem natury takiej, że Rzeszów bardziej mi się podoba, no ale lepsze opinie słyszałem właśnie o umcs. Która z w/w uczelni jest lepszym wyborem jeżeli chodzi właśnie o fir? Jeżeli podobny temat już był, z góry przepraszam i proszę o link.
    • Przez Nat98
      Jaka uczelnia lepsza dla kierunku turystycznego Akademia Wychowania Fizycznego w Katownicach czy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach co wybrać ?
    • Przez Bartoszz
      Wiem wiem, jest dosyć późno pod względem składania papierów do szkół. Mój błąd. Jestem z okolic Warszawy wiec tylko tam wchodzi w grę studiowanie. Myślałem nad finansami i rachunkowością lub ekonomią.
      Wyników matur jeszcze nie ma. Wiem że jestem takim przecietnym uczniem. Asem z matemtyki to byłem w szkole podstawowej co najwyzej, potem w liceum przeciętnie. Matura z matmy bedzie w okolicach 50-60%. Mało, wiem. Dlatego myślę nad studiami zaocznymi i tutaj wiele pytań. Zarówno dot. samego kierunku jak i szkoły:
      -Czy na kierunku finanse i rachunkowość matematyka jest bardzo trudna?
      -Czy osoba zdająca podstawy jest w stanie sobie poradzić z materiałem który czeka ją przez cały okres studiów?
      -Czy pozostałe przedmioty również w dużej mierze opierają się na matematyce czy raczej nie?
      -Jakie są pozostałe przedmioty i czy są one bardzo trudne?
      i jedno chyba z najważniejszych, jaką uczelnię wybrać żeby sie nie załamać i poddać, ale jednak jakoś to pociągnąć, Koźmiński, Łazarski, Wsfiz, czy moze jakaś państwowa? A czy na państwowych nie ma o wiele wyższego poziomu?
      Mój typ to WZFIZ bo chyba najtańszy coś ponad 4 tyś za cały rok.