Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Kalayan

Wpisy na uczelnie

Czy jeśli dostało się na uczelnie X, a na uczelnie Y (pierwszego wyboru) jest sie na liście rezerwowej, można zanieść papiery na uczelnie X, a jeśli dostanie się na uczelnie Y w 2gim terminie wypisać się z X i wpisać do Y ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 minut temu, MlodyKurczak napisał:

Tak, mozna. Bylo juz kilka watkow na ten temat.

Dziękuję za odp ;)

Faktycznie było, niepotrzebnie zakładałam wątek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kalayan
      Nie wiem czy takie pytanie już było, ale szukałam i niby nie znalazłam postów.
      Zastanawiam się jak to jest przy wpisie na uczelnie jeśli chodzi o dokumenty. Jeśli wymagane dokumenty zawierają m.in. kserokopię świadectwa dojrzałości i oryginał do wglądu, to oznacza, że oryginał zostawiam uczelni, czy po wpisie i uwierzytelnieniu zabieram ze sobą ?

• Przez Bartelok
      Cześć, mam pytanie na temat rekrutacji. Co zrobić gdy nie mam napisanego żadnego z rozszerzeń potrzebnych na dany kierunek? Czy wystarczy zaznaczyć losowy i wpisać 0 punktów czy rekrutacja w tym wypadku jest niemożliwa? 
    • Przez kerber441
      Witam, dostałem się na Ekonomię na Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu na studia stacjonarne. Z tego co czytam na stronie umk to studia stacjonarne są płatne?  Tutaj link:
      https://serwisy.umk.pl/dzorgan/z/umHvAE/84_w_spr_wys_oplat_za_studia_stacjonarne_i_niestacjonarne.pdf
      Czy to w ogóle jest możliwe? UMK to publiczna uczelnia i myślałem, że studia stacjonarne są darmowe jak na wszystkich publicznych uczelniach. Proszę o pomoc bo już mam mętlik w głowie. Może ktoś jest na studiach stacjonarnych na UMK i mi powie jak to jest?
    • Przez VGV
      Proszę o pomoc! Złożyłam dokumenty na jedną uczelnię, bo nie myślałam że dostanę się na PW. Dostałam się i chce tam złożyć dokumenty. Czy mogę złożyć dokumenty na PW, bez wycofywania ich z uczelni na którą jestem już przyjęta? Oczywiście wyvofam je tak czy siak jak najszybciej, ale nie mam możliwości zrobienia tego przed upływem terminu złożenia dokumentów na PW. Pomocy!