Skocz do zawartości
merlinka93

Ekonomia na WSB

Rekomendowane odpowiedzi

WSB jako uczelnia ma dobrą renomę. Wiemy o niej tyle, że idąc na tą uczelnie na pewno nie będziesz tego żałować, są dobrzy wykładowcy, zajęcia się odbywają. Oczywiście dużo się mówi o tym, że można ją skończyć nie wysilając się, jednak ona sama daje duże możliwości. Kierunek jako podstawa też daje fajne i szerokie możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Merlinko93! Jestem eRzecznikiem Wyższych Szkół Bankowych, ale również
absolwentem ekonomii na tej uczelni. Kierunek bardzo dobry i mogę Ci go
polecić jak najbardziej. WSB to solidna uczelnia, która przekazuje
wiedzę z wykorzystaniem praktycznych form nauki, dzięki studiom jesteś
dobrze przygotowana do wejścia na rynek pracy.
Aktualnie dostępna jest promocja - jeżeli zdecydujesz się na naszą uczelnię do 15 lipca, otrzymasz 995zł zniżki.
Polecam Ci również konkurs ""Przyszłość z WSB"" - gdzie możesz wygrać darmowe roczne stypendium.
Warto wziąć to pod uwagę wybierając studia.

przyszlosczwsb.pl

Chętnie odpowiem na kolejne pytania.
Pozdrawiam,

Jakub Jaroszewski

______________________
eRzecznik WSB
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgośka

Ja tylko mogę coś powiedzieć o WSB w poznan.studia.net, w dodatku o studiach podyplomowych, ale w kwesti podejścia do studenta, co jest chyba niezależne od kierunku, a raczej od kultury panującej na uczelni w ogóle. Studentów traktuje się tam poważnie, po partnersku, nie jak petenta, jak na wielu uczelniach. Słucha się ich uwag nawet tych dotyczących programu studiów i sposobu prowadzenia zajęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś jeszcze napisze miał styczność z ta szkołą? Jak to ma się od strony nauczania? Wykładowcy są wymagający?

Jeśli wykładowcy nie są wymagający, to najlepiej zastanowić się nad wyborem innej uczelni:) WSB cieszy się jednak długoletnią renomą i wysoką jakością swoich programów studiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Studia w Wyższej Szkole Bankowej
to gwarancja zdobycia wiedzy z wykorzystaniem praktycznych form nauki.
Jest to dobrze zorganizowana uczelnia, a wyzwaniem stojącym przed
studentem WSB jest opanowanie wiedzy i zdobycie doświadczenia, a nie
załatwianie formalności urzędowych. Studia tutaj to inwestycja w siebie i w swój dobry start na rynku pracy.

Pozdrawiam,
                               

 

Jakub Jaroszewski
_______________________________________________________________________________________
eRzecznik WSB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za wszystkie pozytywne opinię o naszych uczelniach. Chciałbym zauważyć, że i w tym roku szukamy najlepszych studentów w Polsce na najlepsze studia w swej kategorii. Opole, Poznań, Chorzów, ale i Bydgoszcz, Toruń, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Poznań i Szczecin. Zapraszamy!

 

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB II stopnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończyłem WSB w Opolu na kierunku Kierunek ekonomia. Po 2 latach stwierdzam, że dobrze wybrałem, bo jak słyszę moich znajomych z uniwerków, że nie mogą znaleźć pracy to naprawdę przykro słychać. No, ale WSB idzie z duchem czasu, wykładowcami są przedsiębiorcy, którzy w praktyczny sposób ukazują jakby ludzką stronę tego co studiujemy. Po studiach jeszcze zrobiłem menedżerskie studia podyplomowe, które były swoistą wymianą doświadczeń popartymi case study. http://www.wsb.pl/opole/ To zdecydowanie lepsza forma zdobycia niezbędnej wiedzy niż czytanie ze slajdów, prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.