Skocz do zawartości
dawlis1427

Logistyka na SGGW czy Transport na PW

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad wyborem tych właśnie uczelni. Chcialbym ksztalcic sie w kierunku logistycznym, wiec taki transport na PW to chyba praktycznie to samo co kierunek logistyka na SGGW prawda? Zastanawiam sie wiec, ktora uczelnie wybrac. Z tego co wiem PW cieszy sie wiekszym uznaniem, ale jak to wyglada wedlug tych kierunkow? Czy bedzie mnie obowiazywala fizyka? Rozszerzalem przedmioty geografie matematyke angielski i niemiecki,  a z fizyka nie mialem.doczynienia po 1.klasie liceum. Tak samo nie chce uczyc sie o przedmiotach rolniczych a jak sama nazwa sggw wskazuje takowe głównie sie tam chyba znajduja. Jesli sie myle poprawcie mnie bo mowie to wzgledem subiektywnych opinii internetowych. Moge prosic o jakies opinie rady w zwiazku z tym, ktora uczelnia bylaby lepszym.wyborem i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest to samo, transport to szersza i bardziej techniczna dziedzina, kierunek logistyka jest tylko jakąś częścią transportu. Studia będą więc trudniejsze, ale i więcej się nauczysz, ogólnie PW da ci szersze perspektywy niż SGGW (tam to się można uczyć o weterynarii i hodowli krów). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aguagu napisał:

To nie jest to samo, transport to szersza i bardziej techniczna dziedzina, logistyka jest tylko jakąś częścią transportu. Studia będą więc trudniejsze, ale i więcej się nauczysz, ogólnie PW da ci szersze perspektywy niż SGGW (tam to się można uczyć o weterynarii i hodowli krów). 

A jak jest z fizyka na PW? Troche sie tego boje tylko jest problem ze nie wiem wlasnie jak to dokładnie wyglada. Nie mam.problemu z tym jesli to byłby dosyc umiarkowany poziom.bo zawsze moge nadrobic zaleglosci. Patrzyłem tam realizowane przedmioty i jest pelno zwiazanych z fizyka. Głównie interesuje mnie cos związanego z przemieszczaniem towarów itp a nie budowa jakichś urządzeń technologicznych. Nauczyć sie podstaw moge bo jesli chce to mi sie to uda ale boje sie ze to bedzie pelen hardkor i nie dam.sobie rady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.