Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

argon88

Wybór Studiów Logistyka czy Transport

Hej. Jestem Paweł 29 lat . Mieszkam w Szwajcarii. Zastanawiam się na rozpoczęciem studiów Logistyka lub Transport. Pracuję jako kierowca ,ale że jestem bardziej ambitny i nie chcę pracować jako kierowca myślę o studiach. Jestem po liceum ogòlno kształcącym Kierunek Zarządzanie i wyszukiwanie informacji. Nie wiedziałem co chce ze sobą robić teraz wiem że chce mieć wykształcenie. Logistyka lub Transport mnie intersują pracuje w dużej firmie mógłbym np. nabyć praktyk pracując tutaj np. na magazynie przyjecia towarow itd. Z matmy orłem bie jestem , ale myślę o korkach. Jeżeli podejme studia to chciałbym latać Szwajcarja Polska na weekendy i studiować a tu pracować w pracy nie było by przeszkód. Co myślicie o moim planie. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jak najbardziej jest to możliwe, musisz tylko wybrać takie miasto do studiów, które będzie najwygodniejsze logistycznie. 

Kierunki bardzo fajne, ale jest na nich sporo matematyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle nad Wrocławiem lub Krakowem lub Warszawą logistycznie muszę coś wybrać z tych miast. Matma mnie trochę przeraża  muszę się dobrze zastanowić... a jak z rekrutacją bardzo ciężko? inne przedmioty oprocz matematyki są do ogarniecia? pzdr 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na niestacjonarne powinieneś się dostać, bo przyjmują praktycznie wszystkich. Masz też ofertę uczelni niepublicznych, zerknij

warszawa.studia.net/logistyka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krakers
      Witam, jestem na drugim semestrze pierwszego roku filologii angielskiej z jezykiem chińskim i coraz bardziej dociera do mnie to, że nie jest to dla mnie.
      Zastanawiam się nad pójściem na zarządzanie (docelowo w Łodzi).
      Pytania do Was:
      1. Czy jest ciężko i nie ma czasu wolnego? (jak na ang-chn) - chcę kontynuować naukę języków w domu
      2. Czy uczą tam praktycznych rzeczy? - przydatnych do pracy w firmie/ własnym biznesie
      3. Jakie są perspektywy po tym kierunku?
      4. Jak wygląda tam kwestia praktyk?

Z góry dziękuję za odpowiedź
    • Przez djmucha007
      Witam. W tym roku zdaję maturę, z matematyki i j. ang. na poziomie rozszerzonym. Szczerze mam mętlik w głowie Nie wiem, czy wybrać się na AGH, PK czy może PRZ.. Nie chcę się pchać na nie wiadomo jakie studia w wielkich miastach. Chcę sobie poradzić na jakimś w miare interesujacym kierunku. Myślę o kierunku technicznym, tylko jest jeden problem. Mianowicie trochę przeraża mnie fizyka.. W liceum jest ona po prostu nudna i nic nie wnosząca.. Dlatego nie wiem, czy ryzykować i zaczynać naukę fizyki od nowa, tym bardziej, ze na studiach może to już nie być taka prosta sprawa.. Jakby ktoś coś mógł doradzić, podpowiedzieć, będę wdzięczna. Każda opinia się przyda 
    • Przez Łukasz
      Uwaga! Konkurs Student Travel - Twój Kierunek!
      Chcesz jeszcze tego lata zaszaleć w Bułgarii na Student Camp Festival Edition? Dobrze trafiłeś
      Co zrobisz dla takiej nagrody?
      Jeśli wszystko, to super Ale wystarczy, że poniżej zostawisz swój wpis. Podziel się z nami wrażeniami na temat studiowanego kierunku lub właśnie wybranego kierunku studiów.
      W swoim wpisie oprócz nazwy kierunku krótko i treściwie napisz:

* Skąd wziął się pomysł i dlaczego właśnie ten kierunek?
      * Jak sobie wyobrażasz te studia/ jak je oceniasz?
      * Jaką ścieżkę kariery wybierzesz po zakończeniu studiów? Poza tym forma, styl i treść dowolne!
      Nagrody!
      Autor, którego wpis Szanowne Jury oceni najlepiej, a internauci docenią jako najpopularniejszy wyjedzie do Bułgarii na Student Camp Festival Edition od 20 do 29 września 2012 roku.
      Dla dwóch osób – autora najlepszego oraz autora najpopularniejszego wpisu, przewidziano nagrody w postaci kursów językowych na pendriv'ie.
      Konkurs startuje 20 sierpnia i potrwa do 6 września 2012 roku. Zajrzyj tutaj i zobacz, o co walczysz!