Skocz do zawartości
iza3113

chemia i toksykologia sądowa-czy to kierunek opłacalny?a może lepiej wybrać medycynę?

Rekomendowane odpowiedzi

hej, jestem dopiero w 1 klasie liceum ale już myśle o tym co chce w życiu robić. uwielbiam kryminalne sprawy, w sumie od dziecka, lecz zawsze chciałam być lekarzem, dlatego tez poszłam do liceum na biol-chem. jednak na medycynie nie wiem czy sobie poradzę, nie chce tez połowy życia spedzic na nauce,słyszałam ze lekarz to zawód stresujący.. i nie wiem.. w dodatku chciałabym tez robić cos związanego z kryminalistyka. lubię chemie i kierunek „chemia i toksykologia sądowa” jest dla mnie bardzo ciekawy, jednak czy opłacalny? martwię się ze nie znajdę pracy po studiach, w koncu laboratoriów kryminalistycznych i zakładów medycyny sądowej nie jest w Polsce az tak duzo.. wydaje mi się jednak duzo ciekawszy od medycyny, myśle ze bardziej bym się tam spełniała ale może dać sobie spokój? czy mógłby mi ktoś troszkę doradzić bo jestem mega zagubiona? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu. jakim ty jesteś smutnym człowiekiem :) Czytałem już dużo twoich odpowiedzi na tym forum, ale teraz to już przerosłeś sam siebie. Jak możesz pisać takie rzeczy? Jak możesz gasić kogoś pasję jednym zdaniem? Widać, że nawet nie masz pojęcia o kierunku lekarskim, ale to już pomińmy. Proszę, zastanów się następnym razem jak coś napiszesz, bo jesteś już dorosłym człowiekiem. I jakie masz też wykształcenie jeżeli mogę wiedzieć? Pewnie nie udało Ci się w życiu i dlatego medycyna jest dla ciebie jedyną odpowiedzią. Sam nie jesteś lekarzem, więc po się wypowiadasz? Skąd wiem, że nim nie jesteś? Bo lekarz w zyciu nie użył by takich słów, co ty użyłeś. Lekarze to mądrzy ludzie, którzy są czuli i rozumieją innych ludzi, a nie piszą "Jeśli chcesz w tym pracować to tylko po medycynie. Po chemii czy toksykologii będzie Ci bardzo trudno." Żałosne. No i jeszcze jedna sprawa, jak byś chociaż studiował ten kierunek albo skonczyl, to okej- wypowiadaj się, ale jezeli nie masz o nim pojęcia, to co Tobie da takie pisanie? Bo osobie szukającej informacji na temat studiów nie wiele.

W dniu 28.04.2018 o 13:49, Łukasz napisał:

Jeśli chcesz w tym pracować to tylko po medycynie. Po chemii czy toksykologii będzie Ci bardzo trudno.

Łukaszu. jakim ty jesteś smutnym człowiekiem :) Czytałem już dużo twoich odpowiedzi na tym forum, ale teraz to już przerosłeś sam siebie. Jak możesz pisać takie rzeczy? Jak możesz gasić kogoś pasję jednym zdaniem? Widać, że nawet nie masz pojęcia o kierunku lekarskim, ale to już pomińmy. Proszę, zastanów się następnym razem jak coś napiszesz, bo jesteś już dorosłym człowiekiem. I jakie masz też wykształcenie jeżeli mogę wiedzieć? Pewnie nie udało Ci się w życiu i dlatego medycyna jest dla ciebie jedyną odpowiedzią. Sam nie jesteś lekarzem, więc po się wypowiadasz? Skąd wiem, że nim nie jesteś? Bo lekarz w zyciu nie użył by takich słów, co ty użyłeś. Lekarze to mądrzy ludzie, którzy są czuli i rozumieją innych ludzi, a nie piszą "Jeśli chcesz w tym pracować to tylko po medycynie. Po chemii czy toksykologii będzie Ci bardzo trudno." Żałosne. No i jeszcze jedna sprawa, jak byś chociaż studiował ten kierunek albo skonczyl, to okej- wypowiadaj się, ale jezeli nie masz o nim pojęcia, to co Tobie da takie pisanie? Bo osobie szukającej informacji na temat studiów nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.