Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję pomocy do Pracy Licencjackiej, brakuje mi książek do jej napisania. Mam już pracę skończoną, ale niestety nie dopuszczają mnie do obrony, a ze strony promotora nie mam żadnej pomocy.

Mój temat: Udział kobiet w polityce państw Europy Północnej w XX i XXI wieku.

Jeśli ktoś miał podobny temat, albo ma jakieś informacje o tytułach książek, byłabym bardzo wdzięczna za pomoc :)

Czasu już zostało niedużo, a jest to ostatni moment kiedy mogę się obronić w innym wypadku 3 lata studiowania pójdzie na marne.

Jeśli ktokolwiek może jakoś pomóc proszę o kontakt.

Spis treści.docx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co studiowałaś i marnowałaś pieniądze podatników jeśli nawet bibliografii nie potrafisz napisać? Takie osoby jak Ty nie powinni studiować. Myślisz, że ktoś za Ciebie stworzy tą bibliografię? To zwykłe lenistwo i głupota. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrafisz pomóc to się nie udzielaj. Nie potrzebuje twojej opinii kto powinien studiować, każdy ma do tego prawo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyraził tylko swoją opinie do której ma prawo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam prawo poprosić o pomoc, nie proszę o napisanie pracy, tylko podanie tytułów książek. JEŚLI KTOŚ NIE ZNA SIĘ na rzeczy, to powinien ominąć ten temat, a nie oceniać :) . Proponuję też zacząć od podstaw czytanie ze zrozumieniem. Napisałam, że mam skończoną pracę, ale brakuje mi książek, aby ją rozwinąć. Gratuluję pomysłu, że napisałam ją z głowy. Pozdrawiam serdecznie. 

Podbijam temat. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc, będę wdzięczna ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi