Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

maturzysta20.18

Nieobecność na maturze rozszerzonej

Witajcie:) Mam pytanie związane z tegoroczną maturą. Czy jeśli nie przystąpię do matury z jednego przedmiotu rozszerzonego (oprócz tego zdaję jeszcze dwa inne rozszerzenia) to będzie to wpisane na świadectwie maturalnym (np. jako 0% lub "nie przystąpił")?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez is-is
      Witam, w tym roku zdaje maturę, (z chemii i biologi). Do tej pory nie wiedziałam gdzie chce iść, a teraz chce dostać się na budownictwo. Tylko czy mam szanse się wgl dostać z taką maturą. Biologia nie będzie mi się wgl liczyła to sobie ją już odpuściłam Pod uwagę biorę Politechnikę Poznańską i Politechnikę Wrocławską, na PWr mam chyba mniejsze szans bo tam nie biorą pod uwagę chemii. I właśnie nwm czy wgl jest sens składania na to papierów, czy mam się zastanowić nad jakimś innym kierunkiem, a naprawdę czuję, że budownictwo to jest to czego szukałam. I na ile musiałabym napisać tak +/- mature z rozszerzonej chemii no i oczywiście matematyki, ale to podstawa więc raczej pójdzie mi dobrze. Tylko nwm jak z tą chemią.
    • Przez Asiaa
      W tym roku pisze mature: podstawowa z matematyki, polskiego i angielskiego, a rozszerzona z polskiego i wiedzy o społeczeństwie. Niestety nie mam pojęcia jakie studia mogę wybrać po napisaniu matury z tych przedmiotów ani tym bardziej na jaki kierunek... Wybrałam takie przedmioty, ponieważ jestem w lo na profilu propolicyjnym. Macie jakieś podpowiedzi dla mnie ?
    • Przez Presilla147
      Witam mam 20 lat i niestety nie mam praktycznie żadnego wykształcenia. W wieku 10-11 lat wyjechałam za granicę i przestałam kontynuować naukę.
      Teraz chciałabym to zmienić ale nie wiem czy nie jest już zapózino.
      Chciałabym studiować architekturę jednakże zdaję sobie sprawę iż musiałabym mieć przynajmniej średnie wykształcenie.
      Czy jest jakiś sposób na powrót do szkoły i na zdanie zaległych klas w szybszym tępie??
      Może jakieś testy???
    • Przez Maturzystka1999
      Witam,
      Od 2015 roku , przedmioty dodatkowe mozna pisac na poziomie rozszerzonym. Otoz doszla do mnie taka informacja, ze mozna pisac tez na podstawie np. Biologia, fizyka 

Czy to prawda??
    • Przez Maturzystka1999
      Czesc, 
      Otoz do wczoraj byla deklaracja ostateczna. Pisze to, bo bardzo chcialabym dopisac przedmiot. 
      Czy jest jakakolwiek szansa, odwolac sie? Ktos byl w podobnej sytuacji? 

Blagam o wsparcie.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Analitycy finansowi nie zajmują się analizą kursów bukmacherskich. To jest zaawansowana analiza danych, nie da rady tego obliczyć ręcznie lub w prosty sposób na komputerze. Studia dotyczące analizy finansowej nie mają żadnego związku z data miningiem. Naprawdę uważasz, że studia dotyczące analizy finansowej mają coś wspólnego z analizą kursów bukmacherskich? Zdajesz sobie sprawę ile tam jest zmiennych? Tutaj trzeba wykorzystać data mining i uczenie maszynowe. To jest bliżej informatki, z ekonomią czy finansami i rachunkowością nie ma to nic wspólnego. Jeśli autor tematu nie jest w stanie zorientować się co studiować, żeby studia miały związek z wymienionym tematem nie ma szans się tego nauczyć.  Takie specjalizacje \ przedmioty są dostępne bez problemu na kierunkach informatycznych.
    • Powiem wprost. Nie przez przypadek analitycy w bankach i w formach bukmacherskich są zatrudniani po studiach na kierunki matematyka. Staram się znaleźć kierunek i specjalność bliska ta która jest w zasięgu forumowicza i innych użytkowników. Kierunki i specjalności o których piszesz są dostępne rzadko. 
    • Łukasz nie napisałem tego złośliwie, to naprawdę nie ma nic wspólnego z analizą finansową. Nie wprowadzajmy kogoś w błąd, jeśli ktoś wybierze źle kierunek na pewno będzie później rozczarowany.
    • O znalazł się znawca. Chętnie posłucham mądrości narodu....
  • Najpopularniejsze tematy na forum