Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Salaman

Obowiązkowe praktyki - chemia.

Witam, mam kilka pytań dotyczących tego tematu i bardzo prosiłbym o pomoc w znalezieni odpowiedzi. Jestem studentem chemii i zbliżają się nieubłaganie obowiązkowe praktyki, szczerze trochę mnie ten temat przeraża dużo moich znajomych znajduje je "po znajomości" często w rodzinnym mieście natomiast ja nie mam takiej możliwości nie mam takich "znajomości" anie w moim rodzinnym mieście nie ma nic związanego szczególnie z chemią. Przeglądając oferty staży/praktyk na stronie uczelni znalazłem m.in :

1)Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska

2)Wojewódzki Inspektorat Weterynarii

3)Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa

4)Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

5)ZIAJA Ltd. Zakład Produkcji Leków

Najprawdopodobniej skończę odbywanie praktyk w którymś z tych zakładów. Szczególnie interesuje mnie, który z tych zakładów nadaje się dla chemika. Interesuje mnie również wasze doświadczenie z szukaniem obowiązkowych praktyk szczególnie Gdańsk - czy trudno je znależć, czy z łatwością przyjmą mnie na wyżej wymienioną listę ?

Dodam, że jestem studentem II roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Analitycy finansowi nie zajmują się analizą kursów bukmacherskich. To jest zaawansowana analiza danych, nie da rady tego obliczyć ręcznie lub w prosty sposób na komputerze. Studia dotyczące analizy finansowej nie mają żadnego związku z data miningiem. Naprawdę uważasz, że studia dotyczące analizy finansowej mają coś wspólnego z analizą kursów bukmacherskich? Zdajesz sobie sprawę ile tam jest zmiennych? Tutaj trzeba wykorzystać data mining i uczenie maszynowe. To jest bliżej informatki, z ekonomią czy finansami i rachunkowością nie ma to nic wspólnego. Jeśli autor tematu nie jest w stanie zorientować się co studiować, żeby studia miały związek z wymienionym tematem nie ma szans się tego nauczyć.  Takie specjalizacje \ przedmioty są dostępne bez problemu na kierunkach informatycznych.
    • Powiem wprost. Nie przez przypadek analitycy w bankach i w formach bukmacherskich są zatrudniani po studiach na kierunki matematyka. Staram się znaleźć kierunek i specjalność bliska ta która jest w zasięgu forumowicza i innych użytkowników. Kierunki i specjalności o których piszesz są dostępne rzadko. 
    • Łukasz nie napisałem tego złośliwie, to naprawdę nie ma nic wspólnego z analizą finansową. Nie wprowadzajmy kogoś w błąd, jeśli ktoś wybierze źle kierunek na pewno będzie później rozczarowany.
    • O znalazł się znawca. Chętnie posłucham mądrości narodu....
  • Najpopularniejsze tematy na forum