Skocz do zawartości
Helvete

Nie zaliczyłam wf'u i nie wiem co robić

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy! Nie zaliczyłam wf z powodu jednej nieobecności, mam wpisane 2 na usosie. Moja koleżanka miała gorszą sytuację (z innym prowadzącym), miała aż 6 nieobecności i prowadzący sam do niej napisał, wstawił 3 i powiedział, żeby odrobiła do końca marca. Z moją panią prowadzącą nie ma kontaktu, bo nie odpisuje na maile i nie ma żadnych dyżurów. Co mam zrobić? Napisałam maila do opiekuna mojego roku z prośbą o poradę i też zero odpowiedzi. Co mam robić? Czy pozostał mi tylko wpis warunkowy, czy może jakieś podanie do dziekanatu? Nie mam żadnego pomysłu na tę sytuację, skoro nikt mi na tej uczelni nie odpisuje na maile. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka to uczelnia? Na którym semestrze studiów jesteś i do którego musisz wyrobić wf? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UMCS, Pierwszy rok, teraz trwa drugi semestr, nie zaliczyłam w I, wf trwał tylko przez jeden semestr, więc gdybym zaliczyła to byłby koniec tematu w tej kwestii. Okres zaliczania tak naprawdę już się skończył, ale u innych prowadzących widzę, że studenci mają czas jeszcze do końca marca, tylko trzeba to dogadać, ale nie wiem jak, skoro brak konsultacji i kontaktu mailowego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego nie możesz pójść na jego zajęcia i porozmawiać? Po co pisać bezskuteczne maile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy generalnie to ta pani prowadząca jest dosyć "trudna"... wątpię, że latanie za nią cokolwiek da. Nie wiem, podanie do dziekanatu? Serio nie mam pojęcia, co robić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź i porozmawiaj. Zapytaj o rozwiązanie i wówczas zdecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ja po prostu wiem, że nawet, jeżeli mam jakieś możliwości to ona mi po prostu o nich nie powie, tylko będzie twierdziła, że niezaliczone i kropka. U niej wszyscy tak mają, a u innych prowadzących wszystko jest załatwiane bezproblemowo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko warto iść. 

Jeśli nie to podanie ale raczej nie do dziekana bo dziekan nie nadzoruje wf. Na większości uczelni to osobną jednostka która zarządza kierownik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za pomoc, jutro zrobię update po rozmowie z prowadzącą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem ciekaw co się udalo załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zaliczysz przedmiot przed złożeniem indeksu w dziekanacie nie powinno być żadnego problemu. Spróbuj dogadać się z prowadząca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lektorat oraz wf mają swoje prawa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi