Skocz do zawartości
heizenberg98

Duzy wiek rozpoczecia studiów w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak było zawsze że Ci mniej zamożni mieli trudniej. 

Co więcej ja wciąż liczę na to że studia będą płatne dla wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpłatność studiów nie byłaby większym problemem dla zdecydowanej większości studentów. Czesne za semestr studiów zaocznych najczęściej nie przekracza 3 tys. zł, więc można przypuszczać, że efekt skali w przypadku dziennych nie podniósłby stawek. Jednak taka opcja pozostaje niemożliwa do wprowadzenia, bo semestr kierunku lekarskiego to nawet ok. 20 tys. zł, więc wpływowe środowisko lekarskie nigdy nie zgodzi się, by wszyscy młodzi startowali z "garbem" rzędu mniej więcej ćwierć miliona złotych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kierunek lekarski jest pod innymi ministerstwem i tu nie musi się nic zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maver
      Witajcie, studiuję sobie Ekonomię na OWSIiZ i chciałem podzielić się z Wami swoimi opiniami. 
      Jestem zadowolony, kierunek spełnił moje oczekiwania, poziom również, ludzie są mili i przyjaźni.
      Jeśli trafi się tydzień, w którym nie jestem zawalony kolosami to można bez problemu wyskoczyć ze znajomymi na miasto.
      Ludzie z kierunku są na prawdę w porządku - mili, przyjaźni i troszkę szaleni - czego chcieć więcej!
      Olsztyn - niby nie jest największym miastem, ale nie posiada kompleksu mniejszości.
      Wracając do kierunku - mam nadzieję, że będzie po nim praca. Wprawdzie chciałem się skupić na księgowośći, ale nie narzekam
      Uratuję polski budżet

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.