Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

dagmara19

Prawo na UZ

Witam :D

Chciałabym zapytać czy są tutaj jacyś studenci prawa z UZ?

W tym roku muszę podjąć decyzję odnośnie miasta, w którym chciałabym studiować i mocno się zastanawiam nad ZG. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć tak z grubsza jak to wygląda na UZ, czy polecacie, czy jest ciężko i czy trudno było się dostać ?

Każda informacje jest na wagę złota, także z góry dziękuję za odpowiedzi :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno ZG wypada mniej atrakcyjnie niż Poznań czy nawet Szczecin. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Daenerys
      Cześć,
      Dostałam się na prawo na Uwr, Automatykę i Robotykę na AGH oraz na Matematykę na AGH.
      Już nie wiem co wybrać, interesuję mnie prawo, ale boję się że nie będę miała pewnej pracy, dodatkowo myślę że nie mogłabym po nim nigdzie pracować za granicą, bo taki papier nic tam nie znaczy.
      Kierunki techniczne trochę bardziej na siłę, jednak przynajmniej zawód pewny już jako inżynier oraz swobodę w wyborze kraju pracy.
      Nie wiem co z tym wszystkim mam zrobić, zaznaczę że jestem dobra zarówno z matematyki jak i przedmiotów humanistycznych.

Będę wdzięczna za wszelką opinię
    • Przez M@ti
      Cześć, jestem już po maturze i chciałbym poznać opinię osób, które studiują prawo na SWPS. Jak tam jest? Polecacie? Jakie są wasze wrażenia dotyczące uczelni?
    • Przez sandara17
      Witam chciałabym się dowiedzieć z jakimi wynikami z matur dostaliście się na prawo na UMCS? Jak wam się podobają studia ?
    • Przez ZULA
      Cześć! 
      Jestem studentką 3 roku prawa na jednym z Uniwersytetów i chciałabym się przenieść już od razu na 5 rok. Czy orientuje się ktoś czy jest gdzieś taka możliwość? Sytuacja wygląda tak, że planowo powinnam być na 4 roku studiów, ale z pewnych powodów musiałam powtórzyć semestr zimowy, który pomyślnie udało mi się zaliczyć. Teraz będę realizować semestr letni na 3 roku. W związku z tym, że mam zaliczone większość przedmiotów, a z obowiązkowych zostaje mi do zaliczenia KPA i KPC plus Teoria i filozofia prawa i oczywiście przedmioty fakultatywne, myślicie że mam szanse przenieść się od razu na 5 rok na którymś z Uniwersytetów i jednocześnie pisać prace magisterską, ale np bronić się jesienią? (oczywiście jeśli w sesji letniej uda mi się wszystko zaliczyć). ewentualnie realizować dwa lata w rok? Może wydawać się to głupie, ale studiuje na uczelni na której jest dużo fakulterów i wszystkie są obowiązkowe.. Chciałabym mieć możliowść wyboru i dostosowania studiów pod swoją pracę magisterską oraz przyszłość. Może był ktoś z Was w takiej sytuacji i orientuje się w temacie? Bede wdzięczna za odpowiedzi  Pozdrawiam!
    • Przez Ssarusska1
      Witam  
      W tym roku zdaję maturę i bardzo chciałabym się dostać na wydział Prawa na Uniwersytet Wrocławski.
      Chciałabym wiedzieć jakie były progi punktowe na ten kierunek w rekrutacji w 2017r.
      Z góry dziękuję za pomoc