Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest najlepsza droga do dostania się do CBS, CBA, ABW. Czytałem że najlepiej iść na WSPOL w Szczytnie na Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Lecz martwię się o testy psychologiczne jeśli skończę studia I stopnia a nie zaliczę testów psychologicznych do policji to co dalej? Wiem że można się odwoływać.

Myślałem tak iść na WSPOL kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne po skończeniu I stopnia dostać się do policji popracować rok i napisać podanie o przeniesienie do CBS. J

Drugi mój scenariusz jest  to dostanie się do policji po maturze i wystosowanie pisma o naukę na WSPOL na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne ,a po skończeniu I stopnia studiów pisać podanie o przeniesienie do CBS. 

Co wy o tym myślicie? Jak wy byście postąpili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było na forum wiele razy. Masz właściwie tylko te 2 drogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skolmixx
      Cześć, od jakiegoś już czasu przeglądam zasoby internetu w poszukiwaniu kierunku studiów, który ułatwi mi w przyszłości uzyskać pracę marzeń. Udało mi się natknąć na bardzo ciekawy kierunek, o którym jest nawet mowa na tym forum (odnośnik poniżej). Mowa o kierunku psychologia kryminalistyczno-śledcza jednak jest ona tylko dostępna w szkole w Poznaniu. Ja jestem z Warszawy i  chciałbym też w niej pozostać na czas edukacji w szkole wyższej. Dlatego zwracam się z pytaniem do Was jaki kierunek studiów powinienem wybrać jeśli chcę w przyszłości pracować jako agent, móc prowadzić śledztwa i rozwiązywać sprawy. Chciałbym skończyć w Agencji Wywiadu. Nie wykluczam jednak BOR-u. Proszę o pomoc i opinie
      TEMAT
    • Przez maturzystka
      Dzień Dobry, 
      Chciałabym podjąć prace w CBŚ, zdecydowałam się na studia k kierunku kryminalno śledczym, czy podczas pracy w policji równocześnie studiując będzie łatwiej dostać się do CBŚ?
    • Przez drblant
      Witam, za rok będę pisać maturę, wybrałem rozszerzoną historię, język nowożytny - rosyjski. Początkowo nastawiłem się na AON w Warszawie, lecz brat pracujący w straży granicznej wybił z głowy mi tą szkołę i zaproponował WAT. Teraz moje pytanie, jeśli chcę iść w kierunku ABW, CBA, SKW, SWW, BOR, czy muszę koniecznie iść do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie? Najbardziej zależy mi na tym, by studiować w Warszawie.
      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Trochę mnie zmartwiłeś tym pytaniem  Dopytywałam w dziale rekrutacji czy nie jest to przeszkodą i wytłumaczono mi to na zasadzie zaliczenia dodatkowo różnic programowych. Chyba zadzwonię jeszcze jutro i dopytam dla pewności 
    • Według mnie nie musisz się przemeldowywać (wydaje mi się, że nikt nie da CI meldunku w przypadku, gdy wynajmujesz u niego pokój ). U mnie na uczelni (WSZIB w Krakowie): Stypendium może otrzymać student będący w trudnej sytuacji materialnej, jeżeli przeciętny miesięczny dochód na osobę w rodzinie studenta nie przekracza 1051 zł. Miesięczną wysokość. dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniającą do ubiegania się o stypendium socjalne ustala się na zasadach określonych w ustawie z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1952, z późniejszymi zmianami). Stypendium socjalne w zwiększonej wysokości może otrzymać student studiów stacjonarnych, z tytułu zamieszkania w domu studenckim lub innym obiekcie niż dom studencki, jeżeli codzienny dojazd z miejsca stałego zamieszkania do uczelni w znacznym stopniu utrudnia lub uniemożliwia studiowanie. Co do reszty nie mam pojęcia ale podbijam wątek aby ktoś udzielił Ci sensownej odpowiedzi
    • Finanse i rachunkowość  Właśnie rozpoczęłam 7 semestr na WSZIB'ie w Krakowie i wpadłam poszukać jakiś informacji dotyczących studiów magisterskich uzupełniających na tej samej uczelni. Może kogoś tu znajdę, kto chciałby się podzielić rzetelnymi informacjami  
    • Dotyczą chyba one pracowników oświaty ale nie jestem pewien. Swoją drogą jak po marketingu chcesz iść na studia z pedagogiki?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.