Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

PiotrW

Informatyk - kilka pytań

Przejrzałem sporo, albo za dużo stron przez co mam mętlik odnośnie informatyki. Może jakby ktoś był mógł mi pomóc to napiszę w podpunktach

1. Czy aby się dostać na politechnikę w większym mieście trzeba posiadać maturę z dodatkowego fakultetu(poza matematyką rozszerzoną i angielskim rozszerzonym)? Czy dobry wynik z matematyki i angielskiego wystarczy? Czy bez dołożenia, na przykład fizyki czy informatyki nie? Sytuacja życiowa sprawiła że w okresie mojej matury nie miałem możliwości nauki fakultetów i zostałem z "gołą" matmą. 

2. Dobry znaczy 90%+ z podstawy i na ten moment(wciąż się przygotowuje) 50%+ z rozszerzenia, angielski 90%

3. Rozpoczęcie studiów informatycznych bez "wstępnej" wiedzy w tej dziedzinie.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Da się

2. Dobry. Na informatykę bardzo często na dobrych uczelniach potrzeba 70 + z rozszerzenia. 

3. Tak. Da się. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 11.01.2018 o 06:37, Łukasz napisał:

1. Da się

2. Dobry. Na informatykę bardzo często na dobrych uczelniach potrzeba 70 + z rozszerzenia. 

3. Tak. Da się. 

Dzięki za odpowiedź. Miałem duży mętlik z tym związany i znikąd jednoznacznej odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta