Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Podobna zawartość

• Przez agtxd
      Witam. Mam mały problem i chciałabym się poradzić. Studiuję na 1 roku 1 st. studiów stacjonarnych na kier. budownictwo na pk. Właśnie jestem po sesji, mam niezaliczony jeden przedmiot a mianowicie fizykę. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rezygnacja ze studiów w takim przypadku. Nie składałam żadnego podania o jakiekolwiek warunki czy coś. Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie przekroczyłam limitu 12 pkt ECTS to chyba jestem na drugim semestrze. I teraz moje pytanie: czy jeśli nie będę uczęszczać na zajęcia a jedynie podbiję legitymację to decyzję o wyrzuceniu mnie ze studiów otrzymam w okolicach końca semestru? Dodam, że chcę zrezygnować z powodów osobistych. Proszę o pomoc, ponieważ nie bardzo wiem jak to funkcjonuje, a jak wiadomo panie w dziekanacie lubią być niemiłe, a w pytaniu o warunki czy coś udzielają różnych odpowiedzi różnym osobom. Pozdrawiam.
    • Przez Piotr 337
      Witam , jestem uczniem pierwszej klasy liceum na kierunku mat fiz inf . Mam problem z znalezieniem dobrych studiów . W przyszłości chciałbym być grafikiem komputerowym , osobą tworząca gry i ich modele , jestem też zainteresowany animacją . Chciałbym przynajmniej wiedzieć jakie studia mogą mnie przygotować do mojej wymarzonej pracy  i ile procent muszę mieć z matury aby sie na nie dostać. Nie chce odstawać od reszty na studiach i chciałbym mieć wiedzę na ten temat.
    • Przez mooooonar
      Witam serdecznie, tak jak w temacie interesują mnie Studia z zakresu Psychologi Klinicznej / Sądowej - Studia Zaoczne Tylko w Piątki ;d w od roku akademickiego 2018/2019 Jeżeli ktoś uzytkowników forum posiada informacje na której uczelni moge studiowac w takim systemie, uprzejmię prosze o podzieleniem się która uczelnia oferuje możliwośc studiowania w takim systemie. Najbardziej zalezy mi na uczelniach na terenie Woj.Śląskiego i najbardziej zalezy mi na Uniwersytecie Śląskim jednak tam zjazdy odbywaja sie co dwa tygodnie lub wieczoram od pon do pt, jestem w stanie poza Śląskiem nawet do dojeżdzać do Krakowa, Wrocławia, Opola, Rzeszowa, Łodzi, Warszawy, Kielc,  czy w najgorszym przypadku Poznania jeżeli faktycznie zjazdy bedą odbywac sie tylko w piątki. Z charakteru mojej pracy mam mozliwość jedynie studiować w ten jeden dzień tygodnia. Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi. Piotrek vel Monar ;d 
    • Przez xann
      Witam chciałabym się dowiedzieć jak wygląda "od kuchni" studiowanie na kierunku geoinformatyka oraz poznać na czym polega praca w tym zawodzie. Jeśli ktoś studiuje ten kierunek lub wie coś o tym proszę o wiadomości prywatne lub odpowiedzi. Chętnie dowiedziałabym się o tym czegoś więcej, ponieważ informacje zawarte w informatorach nie w pełni jasno określająmi obraz tego kierunku.  
    • Przez legendemil
      Cześć,
      jestem tegorocznym maturzystą i mam pytanie odnośnie studiów w Lublinie.
      Interesuje mnie informatyka na Politechnice Lubelskiej i chciałbym się dowiedzieć jaki jest mniej więcej próg punktowy.
      Próbna matura poszła w miarę okej:
      -polski podstawa 70%,
      -angielski podstawa 96%,
      -matma podstawa 80%
      Rozszerzeń niestety nie pisaliśmy :/ 
      Na ile procent powinienem zdać poziom rozszerzony z matmy i angielskiego, abym dostał się na Politechnikę Lubelską?
      Jeśli mi gorzej pójdzie matura to rozważam KUL(poprosiłbym o opinię na jej temat).

Pozdrawiam