Skocz do zawartości
  • Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Michalinka
      Czy ktoś z was się przenosił z Akademi Frycza modrzewskiego do ujota ? 
      Czy to jest mozliwe przenies sie po 1 roku lub chociaz na magisterke po licencjacie?
    • Przez Aleksandra3030
      Witam!
      Mam pytanie odnośnie studiow.Wiecie moze czy moge dostac sie na pielegniarstwo bez biologi i chemi chociazby na uczelnie prywatną? Uczylam sie powyzej wymienionych przedmiotow na poziomie rozszerzonym w szkole sredniej , ale nie zdawalam ich na maturze.Przy ostatecznej deklaracji zdecydowalam sie , ze pojde na humana i to byl ogromny blad ! bardzo dobrze szla mi biologia i teraz zaluje tej niemadrej decyzji...
      Jest szansa?
      A skoro juz bym sie dostala to kiedy chciala bym sie przenies na uczelnie publiczna na drugi rok to byl by to problem? Co o tym decyduje , dobre wyniki w uczelni prywatnej czy poprawa matury z przedmiotow rekrutacyjnych?
      Dodam , ze interesuja mnie studia we wrocławiu lub krakowie z racji na lokalizacje , ewentualnie szczecin.
    • Przez Goon
      Witam
      Mam problem odnośnie tego iż mam do zaliczenia saminarium dyplomowe przed ostatnim semestrem.
      Temat pracy brzmi " Projekt sieci lokalnej w średniej wielkości instytucji "
      Projekt sieci zrobiłem. Ma 18 stron.
      Wysłałem to mojemu opiekunowi a ten mi pisze abym wysłał mu "... konspekt albo draft, z ktorego jednoznacznie wynika, na czym polega inzynierski - oryginalny element pracy "

Nie mam pojęcia o co mu chodzi. Możliwe dlatego że nie chodziłem na zajęcia z seminarium ale w sumie kto na nie chodzi przy kierunku zaocznym.
      Opiekun nie ma czasu mi odpisać a ja sam pracuje i bardzo cięzko wygospodarować mi swój własny.
      Najlepsze jest to iż mojemu kumplowi zaliczył na ocene pozytywną a ten wysłął mu tak samo jak ja tylko projekt swojej sieci gdyż mamy podobny temat pracy. <przypadek>

Pomoże ktoś jak się za to zabrać?
      Chodzi mi tylko o ocene pozytywną aby zaliczyć same seminarium do 30 września.
    • Przez madziaa8
      Cześć, 
      stoję właśnie przed jednym z ważniejszych wyborów, chodzi o kierunek studiów. Biorę pod uwagę prawo oraz finanse i rachunkowość. Oba kierunki w jakimś stopniu mnie interesują. Chcę wybrać tak, aby w przyszłości nie mieć problemu ze znalezieniem porządnej pracy. Co możecie mi doradzić? 

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.