Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez xmonax
      Proszę o radę, ponieważ  oba kierunki i przedmioty na nich bardzo mi się podobają nie mogę zdecydować, który wybrać. Na jeden i drugi się już dostałam. Proszę o radę.
    • Przez jarosky
      Witam, otóż dostałem się na studia stacjonarne na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunek: ochrona środowiska, jest to kierunek, w którym nie ma nic dla mnie interesującego, perspektywy pracy po tym kierunku raczej mocno średnie, chociaż mieszkam na podlasiu w Białymstoku, w mieście który ma jakiś nacisk na ekologie, środowisko, przynajmniej tak mi się wydaje. Zastanawia mnie kierunek mechanika i budowa maszyn, który wydaje się być ciekawy, od zawsze interesowałem sie silnikami, samochodami, itp. Chciałbym pójść na studia zaoczne, aczkolwiek mam dylemat, ponieważ z matmy nigdy nie byłem dobry, czasami trafiały się jakieś tematy, które w miare rozumiałem, a wiadomo, że w tym kierunku matematyka to podstawa, a do tego fizyka... Czy ktoś mógłby mi doradzić, mam zamiar składać papiery na politechnikę białostocką, nie wiem czy to dobry pomysł i czy dam sobie radę.
    • Przez rubella19
      Hej! Stoje teraz przed wyborem życia a mianowicie musze wybrac studia i juz calkiem nie wiem co wybrac. Zaczne od tego, ze dostalam sie na UJ na chemie oraz biofizyke,  na AGH na Inżynierie Materiałową (tą na wydziale z ceramiką) oraz na PK na biotechnologie. Moim wymarzonym kierunkiem byla biotechnologia na uj ale niestety zabraklo mi pkt. prosze o pomoc osob ktore sa na tych kierunkach. Powiedzcie mi czy warto i czy jestem w stanie znalezc prace po nic choc wiem ze rynek sie zmienia. Jeśli chodzi o pk to slyszlalam ze biotechnologia slabo tam stoi. Natomiast jesli chodzi o chemie na uj to ponoc jest bardzo ciezko i ludzie sie rozczrowywuja ... a po biofyzyce slyszalam ze nie ma perspektyw oraz jest fizyka a ja niestety nie moge sie do niej przekonać. A jesli chodzi o agh to mam pytanie czy ten kierunek jest bardzo zwiazany z budownictwem . POMOCY, Dodam ze bardzo lubie chemie i chcialabym w przyszlosci pracowac w jakims labolatorium. Prosze o pomoc bo jutro skladam papiery
    • Przez xanaxx
      Hej, bardzo interesuje się chemią i biologią jednak ta pierwsza skradła moje serce Dostałam się na dwa kierunki studiów i nie potrafię się zdecydować, na który złożyć papiery. Pierwszym z nich jest technologia chemiczna na AGH (wydział ceramiki), a drugim chemia na UJ - obydwa w Krakowie. Bardzo proszę o jakieś informacje czy opinie na temat kształcenia na tych uczelniach i może informacje na temat perspektyw zawodowych po tych kierunkach, bo naprawdę bardzo mi to pomoże przy wyborze studiów i z góry dziękuję !
    • Przez pelek210499
      Hejka! mam problem przy wyborze studiów. Zastanawiam się pomiędzy bioinformatyka a samą chemią. Co myślicie?