Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Sylka

Program profilaktyczny

Witam, czy jest tu jakas dobra duszyczka ktora moglaby poratowac programem profilaktycznym opartym na teorii poznawczo behawioralnej ? Studia resocjalizacyjne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ichhajsedojcz
       !!!!!pomocy!!!!!
      Hej, potrzebuje pomocy przy wyborze kierunku i uczelni 
      Dostałem się na Politechnikę warszawska na kierunek mechanika i budowa maszyn na wydziale Simr-u , w drugiej turze prawdopodobnie dostanę sie na fizykę techniczna (brakowało mi 3 pkt) oraz  dostałem sie na inżynierię kosmiczna na Wojskowej Akademii Technicznej 
      Inżynieria  kosmiczna to kierunek który najbardziej by mnie interesował- jednak wydaje sie niepewny://dodatkowo boje sie o renomę WAT-u. Boje sie o prace mimo ze wyczytałem na forach iż utworzono wiele instytutów a sam w sobie kierunek to oprócz astrofizyki elektronika, Mechatronika, automatyka i robotyka z elementami informatyki Wiec nawet jeśli nie w "branży" to prace powinienem znaleźć ... (studia trwają tylko 3,5 roku)
      Mechanika i budowa maszyn oraz fizyka techniczna nie zachęcają mnie jeśli chodzi o treści których będę sie uczyc jednak podobno z praca będzie bardzo łatwo. Dodatkowo jest to Politechnika !Renoma!
      POMOCY! Co wybrać!
    • Przez Alan Hudela
      Moglby mi ktoś doradzić gdzie bede w stanie sie dostać z takimi wynikami z matury?
      informatyka roz: 60%
      matematyka pod: 66%
      ang rozszerz: 86%
      Informatyka to moja pasja i z nia chcialbym wiazac moja przyszlosc (nie dlatego ze jest dobrze platna, chociaz to oczywiscie duzy plus  ). 
      Widze, ze nie dostane sie na uj, agh, politechnike krk, uniwersytet wroclawski, politechnike wroclawska. Jestem z Rzeszowa i myslalem o studiach we Wroclawiu, Krakowie albo u mnie w Rzeszowie. Moglby mi ktos doradzic uczenie gdzie moglbym isc na kierunek informatyczny, a mialbym szanse sie dostac z takimi wynikami? Jesli sie nie uda to pewnie bede probowal dopiero za rok :/
      Wie ktoś czy mialbym szanse na Katowice albo Rzeszow?
      pozdrawiam i z gory dziekuje. 
    • Przez dariadaga
      Witam. Zaczynam pisać pracę licencjacką. Tzn., od dawna ją zaczynam i nie mam bladego pojęcia od czego zacząć. Potrzebuję pomocy, nie wiem od czego zacząć, nie mam pomysłu na plan pracy. Wybrałam ten temat w sumie sama nie wiem dlaczego. Wydawał mi się chyba najnormalniejszy ze wszystkich podanych. Teraz gdy przychodzi czas na pisanie zmieniam zdanie. Nie jest to temat, w którym czuje się swobodnie. Dlatego szukam pomocy. Od czego zacząć i co powinna zawierać moja praca. Temat pracy to:   Pełnomocnik strony w postępowaniu administracyjnym. Co moja praca powinna zawierać? 

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam
    • Przez xkxkx
      Witam. W tym roku rozpoczęłam naukę zaoczną (weekendową) na studiach pierwszego stopnia z fizjoterapii. Niestety po tym roku będę musiała zmienić uczelnię. Pytanie skierowane najlepiej do osób doświadczonych i  do tych którzy studiują bądź studiowali w Poznaniu, Bydgoszczy lub Toruniu: czy na drugi rok z tym samym kierunkiem bez problemu dostanę się do innej uczelni jeśli wszystko będę mieć zaliczone? i kiedy najlepiej zgłosić się do nowej uczelni? 
    • Przez anka121412
      Witam,
      Potrzebuje pomocy w dobraniu literatury do pierwszego rodziału mojej pracy licencjackiej, tytuł rozdziału brzmi: wiezień w pedagogice resocjalizacyjnej. Przeglądałam juz wiele książek jednak w żadnej nie znalazłam nic konkretnego. Czekam na jakies propozycje:)