Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

ness1997

Logistyka na WAT

Witam.

Jest tutaj może student lub absolwent logistyki wojskowej? 
Mógłby mniej więcej opowiedzieć jak wyglądają tam studia?

Są to studia cywilne czy wojskowe? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak słyszałam. Ogólnie interesuje mnie bardziej Wrocław, ale szukam czegoś w razie w.

Niestety każda uczelnia oferująca logistyke wojskową życzy sobie zupełnie inne przedmioty maturalne, co utrudnia nieco sprawę ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Jaki kierunek studiów byłby najbardziej odpowiedni, jeśli rozważa się w przyszłości pracę w branży farmaceutycznej (monitor badań klinicznych, rejestracja leków, monitorowanie działań niepożądanych leków); medycyna czy farmacja? Który z nich daje większe szanse na zdobycie takiego stanowiska?
    • Myśle że kierunek interdyscyplinarny będzie dla mnie najlepszy.
    • Mam skomplikowaną sytuację. Na zaświadczeniu z US nasze dochody wynoszą 0 zł. Jedyne jakie posiadamy są z gospodarstwa rolnego. Czyli i tak muszę złożyć zaświadczenie z US i Zusu mimo ,że dochód mam tam 0 zł czy wystarczy jedynie zaświadczenie organu gminy o wielkości gospodarstwa z jego dochodami ? Dochód wyliczany jest na mnie i Mamę. I czy jeżeli złożę również zaświadczenie z US będę musiała iść do Zusu po zaświadczenie czy nie będzie to konieczne w tej sytuacji ?
    • Dexter, najbardziej trafną odpowiedź uzyskasz z samego dziekanatu. Jako że 1. stopień ukończyłem na specjalności ESO, to domyślam się o co może Tobie chodzić. Jeśli na zaocznych występują pewne ograniczenia względem dziennych, to dlatego, że chociaż program jest identyczny, godziny nie zawsze pokrywają się 1:1, a Urząd Morski rozlicza raczej z godzin niż z samych treści. W tej sytuacji nie ma problemów z uzyskaniem dyplomu oficera/mechanika wachtowego czy elektroautomatyka (poziom operacyjny), ale chcąc awansować do kpt. ż.w. lub starszego mechanika (poziom zarządzania), oprócz posiadania wymaganego stażu, musisz zdać egzaminy w UM. Nie wiem, czy coś zmieniło się od tej pory, bo przygodę z pływaniem zakończyłem na obowiązkowej praktyce, ale tak to z grubsza wygląda.
  • Najpopularniejsze tematy na forum