Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

MaciekI

Korepetycje - Gramatyka opisowa jęz. polskiego

Witam, potrzebuję pomocy/korepetycji z "Gramatyki opisowej języka polskiego". Jestem studentem Wydziału Lingwistyki UW, nadrabiającym różnicę programową i pod koniec stycznia mam zaliczenie na stopień z tego przedmiotu. Poszukuję osoby która pomoże mi się przygotować do tego zaliczenia, oczywiście odpłatnie. Byłbym zainteresowany regularnymi spotkaniami do końca semestru zimowego. 

Proszę o kontakt pod numerem 511-000-116 lub email: m_imiel@poczta.fm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PomocOnline
      Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz finalistą wielu konkursów matematycznych. Oferuję pomoc obejmującą rozwiązywanie zadań z poniższych działów:

- analiza rzeczywista i zespolona,
      - rachunek prawdopodobieństwa i statystyka,
      - matematyka dyskretna,
      - algebra abstrakcyjna i liniowa,
      - równania różniczkowe zwyczajne,
      - metody numeryczne,
      - teoria mnogości i logika matematyczna.

Udzielam pomocy w trybie online: przygotowuję rozwiązania (z opisem słownym, wyjaśnieniem itp.), a następnie wysyłam je na adres e-mail klienta. Istnieje również możliwość napisania programu realizującego algorytm matematyczny lub procedurę numeryczną (dostępne języki: C, C++, Octave). Cena jest do uzgodnienia.

W przypadku zainteresowania moją ofertą proszę o przesłanie treści zadań (i podanie terminu na wysłanie rozwiązań) na adres korepetycjeonline2@gmail.com
    • Przez Zuzia
      Cześć Wszystkim!
      Z uwagi na to, że chciałabym zmienić studia (i kierunek i miasto w którym studiuje) szukam uczelni na których mogłabym rozpocząć naukę od semestru letniego(pierwszy rok, studia 1-wszego stopnia).
      Poszukuje uczelni w Warszawie i  w Trójmieście, kierunki typu psychologia zarządzania/biznesu, językowe, zarządzanio-podobne.
      Czy ktoś zna jakieś w miarę dobre uczelnie, które pasowałby do mich kryteriów?
    • Przez Jakub Danelski
      Cześć 
      Jestem na 3 roku technikum informatycznego i powoli zaczynam szukać jakiegoś kierunku na przyszłość. 
      Niestety nie wiem co wybrać, wiem jedynie, że studia muszą być w Warszawie. 
      Interesuję się Hardware czyli E12 i Sieciami czyli E13, do programowania kompletnie mnie nie ciągnie i dodatkowo nie mam do tego cierpliwości. 

Z góry dzięki

• Przez randann
      Hej. Ktoś orientuje się jakie warunki panują w DS Akademik i DS Tulipan? Lepszy pokój 1-os czy 2-os?
    • Przez Mikołaj_235
      Sprawa jest taka - byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w temacie - potrzebuję pokrótce wypunktowane najważniejsze zagadnienia na maturę z polskiego, wyłącznie podstawę. Teoria, język, kulturoznawstwo, literatura, najistotniejsze konteksty i motywy (coś typu wydarzenia historyczne, ojczyzna, miłość, bohaterstwo, pasja, praca - z przykładami). Minimum, które zapewni mi zdanie na 30% i pisemnej i ustnej. Polski zawsze był, jest i będzie moją solą w oku i jest to jedyny przedmiot, który czarno widzę na przyszłorocznej maturze. Jestem na mat-fiz'ie, nie interesuję się tematem, rozumiem niezbyt wiele (i, żeby nie było, nie sugeruję, że tak ma każdy na tym rozszerzeniu), 1/3 lektur nie przeczytałem, 3/5 już nie pamiętam, ale na studia chcę iść. Czytałem listę obowiązkowych lektur, próbuję się uczyć z podręczników, repetytoriów etc., ale idzie to tak jak stereotypowym humanistom z matmą. Z matmy podstawy piszę na 90%+, rozszerzenia 75%+.
      Z góry dziękuję za pomoc.