Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Czy warto studiować 2 kierunki studiów?

Zdarza Wam się pytać o sens studiowania dwóch kierunków? O to czy zwiększa to możliwości. Często jesteście już z góry nastawieni na ta drogę. Moje zdanie znacie na ten temat i jest ono złożone. Polecam to tylko w przypadku łączenia 2 różnych kierunków studiów, które w dodatku zwiększają kompetencje np studia techniczne i filologię. W ogóle filologię są wdzięcznym tematem jeśli chodzi o drugi kierunek. 

Więcej w artykule

http://www.studia.net/poradnik-studenta/4584-czy-studiowanie-dwoch-kierunkow-jest-oplacalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pelek210499
      Hejka! mam problem przy wyborze studiów. Zastanawiam się pomiędzy bioinformatyka a samą chemią. Co myślicie? 
    • Przez majowychlopak
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie studiów zaocznych na Uniwersytecie Warszawskim. Chciałbym dowiedzieć, się czy na Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia (zaocznie) są jakieś progi punktowe? A jeśli są to jakie? Ciekawi mnie też to, ilu jest chętnych na ten właśnie kierunek? Nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji, na temat studiów niestacjonarnych, więc liczę na pomoc z waszej strony  
      Z góry dzięki!
    • Przez Daenerys
      Cześć,
      Dostałam się na prawo na Uwr, Automatykę i Robotykę na AGH oraz na Matematykę na AGH.
      Już nie wiem co wybrać, interesuję mnie prawo, ale boję się że nie będę miała pewnej pracy, dodatkowo myślę że nie mogłabym po nim nigdzie pracować za granicą, bo taki papier nic tam nie znaczy.
      Kierunki techniczne trochę bardziej na siłę, jednak przynajmniej zawód pewny już jako inżynier oraz swobodę w wyborze kraju pracy.
      Nie wiem co z tym wszystkim mam zrobić, zaznaczę że jestem dobra zarówno z matematyki jak i przedmiotów humanistycznych.

Będę wdzięczna za wszelką opinię
    • Przez Jakaa
      Cześć,
      Dostałam się na Etnologia i antropologie kulturowa na UJ i UWr. Czy ktoś może wie coś na temat tego kierunku na danych uczelniach? Oba miasta są zachęcające, dlatego mam problem z wyborem. Czy wiecie może coś na temat samego nauczania na tych uczelniach? Nie ukrywam, że patrzę też na to, która z tych uczelni jest lepiej postrzegana, da więcej możliwości. Słyszałam tylko tyle, że Wrocław to super miasto do studiowania, lecz UJ jest bardziej prestiżowy i absolwent tego uniwersytetu wypada lepiej na tle innych. Czy jest to prawda ? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje na ten temat:) 
    • Przez Nowicjusz15
      Czy studia stacjonarne w Krakowie (UJ lub AGH) są płatne ? Bo widziałem jakiś dokument o porozumieniu z uczelnią dotyczących opłat