Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

MlodyKurczak

Jak długo trzeba czekać na legitymację?

Zostałem przyjęty w trybie rekrutacji uzupełniającej. Dostałem się i teraz czekam na info dotyczące legitymacji. Do systemu USOS nie mam dostępu bo nie mam informacji o nr albumu. Potrzebuję legitymację żeby kupić bilet miesięczny. Jak ktoś z politechniki i był w podobnej sytuacji prosze o info co robić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W październiku dostaniesz legitymację. Do końca września powinna być aktualna legitymacja że szkoły średniej chyba że ukończyłeś ja wcześniej wówczas musisz poczekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam legitymację z Technikum do 30 września. Nie będzie problemu z kupnem biletu miesięcznego na październik? 29 września jest rozpoczęcie i będą wręczane legitymacje studenckie. Ale nie mam dostępu jeszcze do USOS żeby wpłacić 17zł na legitymację :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro 29 wrzesnia dostaniesz legitymację to pójdziesz i kupisz miesięczny 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

29 września dostanę Index. Ale wszystko ogarnąłem i kupie bilet bez legitymacji - doniose później, a sprzedadzą mi na podstawie dokumentu potwierdZającego ze jestem studentem.

Mam jeszcze pytanie: wydrukowalem blankiet do banku - oplata za legitymację. I tam są 4 odcinki - jak wplacalem na rekrutacje to były 2. Dochodza dla banku zleceniodawcy i dla banku odbiorcy. Zapłacę podwójnie czy normalnie? 17 zł jest za legitymację

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta