Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

MlodyKurczak

Politechnika rzeszowska - dokumenty

Nie jestem pewny więc wolę dopytać - na stronie uczelni pisze, że należy kopię dowodu 2:1 chodzi o to, że 2 strony dowodu na jednej stronie, czy że powiększone.

I pisze również o zdjęciach cyfrowych. I tutaj mam rozkmine. Dodałem zdjęcie na stronie rekrutacji, czy to wystarczy czy trzeba przynieść zwykłe?

Trochę się stresuje i wolę dopytać kogoś, kto wie coś o tym.

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BudynWaniliowy
      Hej, szukam informacji o tym jakie było zainteresowanie kierunkiem w ostatniej rekrutacji oraz ile osób ubiegało się o jedno miejsce.
      Dodatkowo jeśli ktoś studiuje ten kierunek i mógłby podzielić się jak przebiegał egzamin i jak ocenia te studia, byłabym bardzo wdzięczna za każdą informację. 
    • Przez Jdhjjszbdjdjbd
      Witam,                                                     Za rok będę chciał składać papiery na AWF w Poznaniu na kierunek wychowanie fizyczne. Na stronie awf jest napisane, że można otrzymać punkty za maturę z następujących przedmiotów: biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, matematyki, wosu. I moje pytanie dotyczy tego że, np. gdybym miał 60% na maturze z historii/wosu to otrzymałbym tyle samo punktów do rekrutacji w porównaniu gdybym miał 60% na maturze z biologii/chemii?
    • Przez MlodyKurczak
      Czy jest tu ktoś, kto uczęszczał na matematykę na tej uczelni. Najbardziej zraza mnie fakt, że jest jedna specjalizacja - matematyka w ekonomii. Ale chętnie poczytam Waszych opinii
    • Przez MlodyKurczak
      Czy wie ktoś ile wynosi stypendium na WSIZ. Myślę, że załapałbym się patrząc na dochody w rodzinie.
      Jeśli jest ktoś na forum, kto korzystał to proszę dac znać tutaj lub na pw
    • Przez ejszja
      Witam serdecznie! Otóż z racji faktu, że moja matura już tuż, tuż (matura 2018) ostatnio siedzę w internecie i czytam na temat studiów, kierunków, rekrutacji. W ten właśnie sposób wpadłam na harmonogramy rekrutacji na poszczególnych uczelniach (mam tu na myśli UEK, UE Wrocław oraz UW). Patrząc na terminy składania dokumentów potwierdzających podjęcie studiów przez kandydata, zasiała się we mnie pewna wątpliwość - na UE Wrocław był to 11-15 lipca, z czego 10 lipca to ogłoszenie wyników pierwszej tury, na UEK to 13-17 lipca i bodajże 12 lipca jako dzień ogłoszenia wyników. Te daty w miarę się ze sobą synchronizują, tak by kandydat mógł zadecydować czy wybrać te czy te uczelnie. Natomiast na UW jak się okazało - terminy składania papierów to 20-24 lipca, z czego 19 lipca to ogłoszenie wyników (a przecież 19 lipca to już kilka dni po ostatecznym terminie przyjmowania dokumentów przez wyżej wymienione uczelnie). Stąd rodzi się pytanie - co jeśli ktoś uważa UW za swój priorytet, a pozostałe uczelnie jak UE Wrocław czy UEK za drugie i trzecie miejsce? Można złożyć papiery awaryjne na tamte uczelnie, a gdy się okaże, że dostajemy się na UW to po prostu je wyciągnąć? Zawsze żyłam w przekonaniu, że papiery dostarcza się na JEDNĄ wybraną uczelnie po ogłoszeniu wyników. Bardzo proszę o rozwianie wątpliwości i dziękuję z góry!