Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

szalonydywan

Stypendium dochód

Witam, mam problem bo nie znam sie na tych sprawach papierkowych a jesli nie ma potrzeby nie chce dalej w to brnąć.

Otóż osoby zarabiajace w mojej rodzinie czyli rodzice poszli do urzędu skarbowego. Otrzymali informacje o dochodzie i posze tam tak

1.Dochód wyniósł 50 000 zl

2.Podatek należny wyniósł 2000 zl

3. Składki na ubezpieczenie społeczne odliczone od dochodu wyniosly 5000 zl

I teraz mam pytanie czy uczelnia bierze pod uwage tylko nr 1 Dochód czy 2 i 3 trzeba odjąć od tego dochodu i podzelic na 12 miesiecy i na liczbe osob w rodzinie?

Czy tylko ten dochod lodzielic na 12 i liczbe osob w rodzinie (bo jak tak to dochod na 1 osobe przekracza limit)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to takie proste:) wystarczy zadzwonić do działu stypendialnego na swojej uczelni, odpowiedzą CI szybko i najbardziej rzeczowo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzwoniłem już i nie dogadałem się z panią powiedziała żeby najlepiej przyjechać  to wytłumaczy ale ja mam 100 km do uczelni to nie będę po to specjalnie jechał więc napisałem tutaj ale jeśli nie wiecie to ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie możesz napisać takiego maila do Pani z działu stypendiów, będziesz miał na piśmie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta