Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Sikoreek

Na jakie studia po biol-chem-mat

Jestem w liceum na Biol-Chem-Mat i bardzo mi zależało żeby zostać Arhitektem Inżynierem i nie wiem czy po takim kierunku mogę dalej tam chcieć iść :( A nawet nie wiem co można studiować po takim kierunku :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co ma profil w liceum do kierunku studiów. Matematykę rozszerzoną możesz zdawać na maturze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Profil w liceum ma pomóc przy maturze, a nie ją determinować. Zdawaj matematykę rozszerzoną pluc co tam wymagają na archi, rób kurs rysunku i będzie ok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BudynWaniliowy
      Hej, szukam informacji o tym jakie było zainteresowanie kierunkiem w ostatniej rekrutacji oraz ile osób ubiegało się o jedno miejsce.
      Dodatkowo jeśli ktoś studiuje ten kierunek i mógłby podzielić się jak przebiegał egzamin i jak ocenia te studia, byłabym bardzo wdzięczna za każdą informację. 
    • Przez Łukasz
      Reforma szkolnictwa w pigułce 
      Co o tym myślicie?
    • Przez Łukasz
      Bardzo często pytacie o stypendia, czy to w formie socjalnej, czy w formie nagród za wyniki edukacyjne i sportowe. Zapraszam Was do krótkiego repetytorium o stypendiach:
      http://www.studia.net/studenckie-finanse/3910-stypendium-recepta-na-pusty-portfel

• Przez Łukasz
      Matematyka, fizyka i chemia nie mają przed Tobą tajemnic? Chcesz zdobyć perspektywiczne wykształcenie, które pozwoli Ci zarówno na dalsze realizowanie swoich zainteresowań i pasji, jak i na podjęcie ciekawej pracy zawodowej? W takim razie, oferta kształcenia Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej na pewno sprosta Twoim wszystkim oczekiwaniom!