Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

jmazur

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim | 2 600 - 3 500 zł netto + prowizja

Do zespołu w Transcom WorldWide CMS Poland poszukujemy Specjalisty ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Wynagrodzenie: 2 600 - 3 500 zł netto + system prowizyjny, umowa o pracę

Oferujemy: elastyczne godziny pracy, pakiet relokacyjny, opieka medyczna, pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe

Wymagania: j. niemiecki, komunikatywność

Więcej szczegółów znajduje się na stronie oferty:
https://jobile.pl/praca/specjalista-dsobslugi-klienta-z-jezykiem-niemieckim-gdansk.175?utm_source=forumstudia&utm_medium=forum&utm_campaign=transcom

Aby przesłać CV proszę kliknąć “Jestem zainteresowany” na stronie oferty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzegorz Nosiadek
      Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich, zaliczeniowych. Opracowania tworzone przeze mnie są zgodne ze standardami polskich szkół wyższych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac, co pozwala mi właściwie podejść do każdego tematu i problemu naukowego. Pomagam w skonstruowaniu planów do prac, zebraniu literatury, opracowaniu badań. Wykonuję korekty gotowych prac oraz pomagam w dokończeniu już rozpoczętych. Realizuję zlecenia z różnorodnych dziedzin naukowych dlatego, też jestem w stanie pomóc każdej osobie, która zwraca się do mnie. Oferuję wygodny i sprawny system współpracy, który pozwala na bieżący wgląd w proces tworzenia i umożliwia terminowe wykonanie. Do opracowanych tekstów dołanczam raport antyplagiatowy. Moją pomoc cechuje indywidualne podejście do każdego zagadnienia, jak również zrealizowanie go terminowo i na wysokim poziomie naukowym. Kontakt  email: grzegorz.nosiadek@gmail.com  tel: 509215901 www.latwepioro.pl
    • Przez AlicjaRogowska
      Hej,
      Nazywam się Alicja i jestem w maturalnej klasie.
      Co prawda leci 2 tydzień szkoły i do matury jeszcze czas ale.. Nie chce obudzić się z ręką w nocniku, a co do wyboru dodatkowego przedmiotu na maturze i studiów jestem zielona. Nie mam jakiś szczególnych zdolności co do nauki. Rodzice pchają mnie na matematykę, ponieważ jako jedyna w klasie miałam 5 na koniec 3x z rzędu ale to tylko dzięki temu, że siedząc w ławce mówię innym co mają pisać na tablicy no i  sprawdziany/kartkówki mi się udawały mimo, że czasem spojrzałam dopiero przed lekcją.
      Tylko właśnie ta moja pani uważa, że rozszerzona matematyka to dla alf i omeg matematycznych i nie chce zbytnio by ktoś z nas się rzucał na tak głęboką wodę, a co do innych przedmiotów to na kierunku technikum informatycznym nie ma się polotu zwłaszcza gdy z anglika walczyło się 3 lata z rzędu o 2, a rozszerzona informatyka jest z nauczycielem, który wrzuci plik WORD, w którym jest trochę przykładowych zdań na dany temat i od razu jest praktyka do zrobienia i od nastawiania nauczyciela zależy czy Ci pomoże czy czasem nie pociśnie, że jest się do niczego i co my tu wgl robimy. 
      Pomoże ktoś?
    • Przez JVC 231
      Dzień dobry 
      Mam pytanie odnośnie czy technikum będzie dodatkowym atutem a dokładniej czy jeśli ukończyłem technikum informatyczne i wybieram się na studia techniczne o kierunku logistyka to po ich ukończeniu będę miał dużo większe szanse na zatrudnienie niż ludzie po LO?
    • Przez Łukasz
      Wielu studentów decyduje się na połączenie studiów stacjonarnych z pracą dorywczą. To rozwiązanie może okazać się oczywiście niezwykle pomocne w przyszłej karierze zawodowej, ale sama chęć podjęcia pracy to niestety za mało. Trzeba bowiem wiedzieć jak przygotować się do poszukiwania pracy, gdzie szukać najlepszych ofert i jak wyróżnić się wśród innych kandydatów.

Jak zatem zabrać się do tego trudnego zadania? Na "dzień dobry" warto przeczytać nasz poradnik: Jak znaleźć pracę podczas studiów?
    • Przez chRex
      Witam mam pytanie odnośnie obu kierunków.
      Jakie są przedmioty na WSL w Poznaniu na kierunku inżynieria systemów logistycznych? (Bo tej informacji w rekrutacji uzyskać nie idzie -.-)
      A dwa jaka jest możliwość żeby podjąć aplikacje sędziowską po skończonych studiach magisterkich - prawo??