Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

alina89

UK

Witam,

skończyłam już studia magisterskie, podjęłam pracę w Polsce. Zaczęłam się jednak zastanawiać, czy czasami nie warto podjąć studiów doktoranckich w UK. Czy ktoś z Was wie jak wyglądają wszelkie formalności i mogą polecić konkretne uczelnie?

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kminek1232
      Witam. Mam 17 lat w tym roku 18 i przyjechałem do Anglii pół roku temu mając skończone tylko Gimnazjum. Mam wszystkie papiery co do zdania testu gimnazjalnego. Chodzę teraz do collegu na "kurs" ESOL (Angielski) i moje pytanie jest następujące, co mam zrobić aby dostać się na studia co muszę mieć pozdawane i gdzie to zdać ? Pomocy szukam w internecie ale mało tego jest 
      prosze o pomoc
    • Przez Prowork
      Zostań Au Pair w Anglii i zamieszkaj z brytyjską rodziną
      Au Pair w UK  to idealny sposób na pierwszą pracę za granicą i naukę języka! Jeśli lubisz dzieci i chcesz zamieszkać w Anglii zgłoś się do programu Au Pair w  Wielkiej Brytanii.
      Prowork od ponad 15 lat pomaga w organizowaniu pobytów językowych Au Pair u rodzin w Anglii!  Do wyboru oferty  Au Pair i rodziny  Londyn, Oxford, Cambridge, Kent i wiele innych.
      Au Pair w Anglii z Prowork to bezpieczne wyjazdy i pobyty u brytyjskich rodzin. Codzienne konwersacje i kontakt z angielskim w naturalnym otoczeniu! Możliwość uczestniczenia w kursach językowych i zdobycia certyfikatu językowego. Rodzina goszcząca zapewnia dla Au Pair pełne utrzymanie - nie musisz się martwic o koszty zamieszkania i wyżywienia. Kilkumiesięczny pobyt u rodziny to gwarantowane korzyści językowe i życiowe doświadczenie na przyszłość! Szukasz pracy? Kończysz szkołę czy studia? Zostań Au Pair w Anglii. Czytaj aktualne blogi i opinie Au Pair na stronie Agencji Prowork.

Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Wielka Brytania:
      ·         wiek 18- 29 lat 
      ·         komunikatywny angielski 
      ·         doświadczenie w opiece nad dziećmi
      ·         osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna 
      ·         chęć doskonalenia j. angielskiego i gotowość  do zamieszkania z rodziną angielską
      ·         Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego.

Au Pair w Wielkiej Brytanii ma zagwarantowane
      √ 9-12 miesięczne pobyty i kontrakty Au Pair u rodzin brytyjskich
      √ zakwaterowanie (własny pokój) i  pełne  wyżywienie
      √ kieszonkowe dla Au Pair   70 - 100 funtów tygodniowo/ do 30  godz tyg 
      √ możliwość uczęszczania na kurs j. angielskiego.
      √ przelot dla Au Pair z Polski do UK opłacony przez rodzinę /większość ofert Au Pair do UK z Prowork zawiera bezpłatny przelot
      √ ubezpieczenie nie jest zawarte w kontrakcie Au Pair. opieka medyczna na podstawie karty EKUZ  lub innego ubezpieczenia

Jak zostać Au Pair w Anglii?
      Jak się zgłosić do Programu Au Pair Wielka Brytania i załatwić formalności
      Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Wielkiej Brytanii.  Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Wielkiej Brytanii dla każdej kandydatki.
      Szczegółowe warunki uczestnictwa  w Programie Au Pair Wielka Brytania znajdziecie na stronach Prowork  w zakładce Au Pair Europa. 
      Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie!
      Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR
       Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania. 

• Przez 2013
      Witajcie, jestem w gim. i już zastanawiam się nad wyborem uczelni, w której będę studiował za parę lat. Chodzę do szkoły dwujęzycznej z j. niemieckim wykładowym (hist, matm, geo i fiz). Myślałem o studiach w Anglii na Oxford/Cambridge (j.ang. - podręcznik upper intermediate), lecz gdy poszedlem do gimnazjum z j. niem pomyślałem, że może jednak watro w Niemczech studiować. Dlatego mam pytanie czy może ktoś podać jakieś b. dobre uczelnie w Niemczech i Anglii (prócz Ox i Cam). Interesują mnie studia ekonomiczne lub prawnicze. Proszę o odpowiedz.