Skocz do zawartości
Piotrek Pierga

WSE Kraków - wybór kierunku

WSE Kraków, który kierunek?  

1 użytkownik zagłosował

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 
Piszę do Was z prośbą o poradę w kwestii wyboru studiów, jako że nagli mnie czas a nie mam za bardzo rozeznania wśród znajomych. Interesują mnie studia na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie, mam dylemat między dwoma kierunkami - "Podyplomówki z zarządzania w logistyce" oraz "User Experience i zachowania użytkowników Internetu".

http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/zarzadzanie/zarzadzanie-w-logistyce
http://www.wse.krakow.pl/pl/studia/studia-i-stopnia/zarzadzanie/user-experience-i-zachowania-uzytkownikow-internetu


Które z tych studiów dają większe perspektywy po ich skończeniu, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku pracy w obu tych dziedzinach? 
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym może być problem, nie mam na siebie stricte dalekosiężnego planu. Myślałem żeby studia połączyć z moją obecną pracą (gastronomia), jednak funkcja menagera w tym sektorze nie wymaga ukończenia studiów i nie jest zbyt wymagająca. Dlatego bardziej skłaniam się ku alternatywie w momencie wypalenia zawodowego i braku możliwości dalszego rozwoju. Problem z wyborem specjalizacji nastąpił właśnie miedzy tymi 2 kierunkami. Wcześniej odrzuciłem "Podyplomówki z zarządzania sprzedażą" (gdzie nacisk był położony na call center - nie moje klimaty) oraz Podyplomówki z marketingu w którym się nie odnajduję. O logistyce wiem niewiele, tylko tyle co udało mi się wyczytać w internecie. O UE praktycznie nic nie znalazłem, wiec nie wiem czy są po tym jakieś perspektywy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno mylisz temat kierunki i specjalności. Kierunek masz jeden Podyplomówki z zarządzania. Większość przedmiotów na obu specjalnościach będzie taka sama. Będą się różniły kilkoma przedmiotami i to tymi pobocznymi co nie ma takiego znaczenia która specjalność wybierzesz. A co zrobisz jeśli wybierzesz a tej specjalności w ogóle nie utworzą? Bo mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.