Skocz do zawartości
xerokopiarka

Gdzie są wykłady pk - matematyka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie poszukuje miszkania i mam problem ponieważ dostałem się na politechnike krakowską na matematyke na wydziale fizyki, matematyki i informatyki i gdzie są prowadzone zajęcia, wykłady itp... Czy to wygląda tak że skoro zanosi się papiery na podchorążych to tam jest wszystko czy zanosi się papiery na podchorążych ale zajęcia są na ul warszawskiej zaraz przy galerii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdz na stronę wydziału i poszukaj gdzie są dziekanaty wydziału, gdzie są instytuty, prościej się nie da. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witajcie, Jestem obecnie po licencjacie z marketingu internetowego. Wiem na chwilę obecną, że chcę swoją przyszłość związać z branżą kreatywną (marketing, media, startupy). Chcę zamieszkać w Warszawie, podjąć pierwszą prace na cały etat i teraz mam dylemat: rozpocząć studia magisterskie zaoczne na Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej czy zrobić roczną podyplomówkę (z tworzenia startupów) i podszkolić angielski na kursie (jest bardzo słaby)? Kusi mnie zamiast DiKS, zarządzanie ale jestem bardzo słaba z matematyki i tylko na uczelni o niskim poziomie poradziłabym sobie z mikro/makroekonomią, finansami itp. (A to chyba mija się z celem). Poradźcie mądrzy ludzie :)! 
    • Zależy od uczelni. Im wyższa średnia tym lepiej. Ogólnie dobrze jeśli powyżej 4.5. Większość wymagań to widzimisie decydentów. Najlepiej pojechać do Dziekana nowego wydziału i porozmawiać. 
    • Witam, obecnie jestem na UP w Lublinie (leśnictwo) jednak chciałbym przenieść się do Krakowa na Uniwersytet Rolniczy na ten sam kierunek. Czy ktoś wie jakie musiałbym warunki spełnić aby się przenieść?
    • EDIT: (dodam jeszcze może moje wyniki z matury, jeśli to ważne) : PISEMNE :  j.polski - 59%  j.angielski (podstawa) - 100% j.angielski (rozszerzenie) - 66% matematyka - 36% USTNE: j.polski - 80% j.angielski - 100%   (Tak, wiem, matematyka i polski kiepsko ale może trochę punktów dostanę za to) Może ktoś też się orientuje jaki próg jest na UMK, dlatego je dodałem. Eeeh... rozumiem.. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Wygląda na to, iż mam duuuużo do nauki w tym roku, bo nie zamierzam się poddawać. Pozdrawiam ciepło.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.